Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Simge içini yazı ile doldurmak

fuxury54

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben bir simgenin içini yazı ile doldurmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Örneğin Ağaç simgesini yazılar ile oluşturmak (doğayı sev onu koru vb gibi yazılar) ama düz şekilde katmanın ütüne geçip sınırlandır şeklindeolmayacak. yazı ona göre şekillenip kavislenmesi gereken yerde kavislenecek. bunu yapan internet siteleri de varmış ama bir türlü bulamadım yardımcı olur musunuz?

Benzer konular

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar ben bir simgenin içini yazı ile doldurmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Örneğin Ağaç simgesini yazılar ile oluşturmak (doğayı sev onu koru vb gibi yazılar) ama düz şekilde katmanın ütüne geçip sınırlandır şeklindeolmayacak. yazı ona göre şekillenip kavislenmesi gereken yerde kavislenecek. bunu yapan internet siteleri de varmış ama bir türlü bulamadım yardımcı olur musunuz?

Yapmak istediğiniz işlemin adı "word cloud" olarak geçer. Bununla ilgili hazır şabonlar üzerinden veya sizin yükleyeceğiniz şablon üzerinden word cloud'unuzu oluşturacak siteler ve ai/indd gibi uygulamalara eklenebilen ücretli/ücretsiz scriptler veya pluginler mevcut.