Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Site Tasarım Çalışmam (Yorumlarınızı bekliyorum)

Salamander

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rasitbolukcu.com
Arkadaşlar firmalar için kurumsal bir web sitesi scripti hazırlamak istiyorum. Psd çalışmam aşağıda. Renkler ve daha birçok konuda yardımlarınız çok işime yarayacaktır. Değerli fikirleriniz esirgemezseniz sevinirim.

Logodaki grafik hariç geri kalan kısımlar benim uğraşlarım. Yorumlarınızı yaparken bunu dikkate alırsanız daha faydalı olacaktır benim için. Buyrun tasarım:

mor_ve_berisi

🌱Yeni Üye🌱
tasarımda göz yoran bol grafik olduğunu düşünüyorum ben :) bir de boyutlandırmada bi sıkıntı var sanki..

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk gözüme çarpan teknobank oldu, kabartmasız ve daha kalın bir font ile yazmanızı öneririm.
Hemen alta indiğimizde menülerin kabalığı göze çarpıyor , içindeki yazılar çok boşta kalmış. Turuncu rengide uyumsuz. Önerim biraz daha küçültmeniz ve arka planın rengine uyumlu(%100 sarı olabilir) bir renk seçmeniz.
Arkaplandaki desen ise çok göz yoruyor ve karmaşaya neden oluyor, onunda saydamlığını %50 ye çekmenizi öneririm.

Tekrar yukarı baktığımızda okumakta zorlandığımız bir el yazısı fontu var, bu tür fontlarda çok seçici olmalısınız bana göre, hem şık hemde okuması rahat olmalı

En son şöyle bir tekrar göz gezdirdiğimde ortadaki bayanın haddinden fazla sündüğünü görmekteyim. Diğer elektronik parçalardada biraz orantısızlık mevcut,size önerim ise boyutlandırmaya başlamadan bunun gibi objelerin orantı kilidini aktifleştirmeniz. ve bayaın hemen altında koyu bir zemine benzer birşey var, çok uyumsuz duruyor tasarım ile.

Umarım nacizane fikirlerimin yardımı dokunur :)

Salamander

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.rasitbolukcu.com
Hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim(Özellikle bolca vaktini ayıran hugareva'ya). Sizlerin ve birkaç arkadaşın da eleştrileri ile tasarımı baştan yapmaya karar verdim. İçime sinen bi çalışma hazırlayıp en kısa zamanda onu da görüşlerinize sunacağım. Umarım o zaman da değerli fikirlerinizi esirgemezsiniz.

onay123

🌱Yeni Üye🌱
Eger web tasarım yapacak isen sana tavsiyem artık yeni çıkan web 2,0 renklerini gradientlerini renk uyumlarını araştırmandır.Boyutlarda evet sorun var yukarda söylemişler daha ufak olması lazım. Kolay gelsin daha iyi olacaksındır.