Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

site tasarimi yardim lutfen (acil)

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaslar ben yillik odevim icin belirli bir konu hakkinda site yapmaliyim. ama bi turlu duzgun bir tasarim yapamadim, en sonunda bunu yaptim iste.
konusu: bi sehirin efsanesi hakkinda bir php website + flashta proje olacak
efsane soyle kisaca limanda bi dev varmis her gecen gemiden para alirmis, en sonunda biri gelmis o devin elini kesmis suyun icine atmis , bu kisinin heykelini fln yapmislar..

arkadaslar hic iyi bir design cikaramadim bu konu hakkinda , bana yardim edermisiniz , hatalarimi soylermisiniz, yorum yaparsaniz sevinirim, simdiki halini yolluyorum, daha ekleme yapilcak, arama butonu fln koyulcak onu neresine koyabilirim mesela? mesela hangi sayfada oldugumu nasil gosterebilirim bu design ile, buttonfeedback mi kullaniyim? mesela hangi sayfadaysam o sayfanin butonunu farkli renk yapabilirim? sizce nasil olur? daha duzgun bir tasarim nasil cikaririm ?

acil yorumlarinizi bekliyorum, htmlye gecirmek icin birkac gunum kaldi benim daha design'im hazir degil :sadsmile: :sadsmile:

simdiden cok tesekkurler.

603_siteintrface.jpg

Benzer konular

Turkaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence şuanki temp fena durmuyor alt transparan kısımı flash ta açılır bir pencere olarak yaparsanız güzel olur aynı şekilde menuleri de flash ile yaptığınızda bence yeterli olacaktır. Sonuçta eğer php ve flash çalışıyorsanız tasarımdan çok kodlamaya bakar hocalar gibime geliyor...

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence şuanki temp fena durmuyor alt transparan kısımı flash ta açılır bir pencere olarak yaparsanız güzel olur aynı şekilde menuleri de flash ile yaptığınızda bence yeterli olacaktır. Sonuçta eğer php ve flash çalışıyorsanız tasarımdan çok kodlamaya bakar hocalar gibime geliyor...

2 turlu olcak , bitane sirf php sitesi icinde flash bulunabilir biraz ,
ve 1tanede sadece flashta yapilmis bisey olacak, bunu php icin kullanmak istiyorum, flashtada ayni sekilde ayni siteyi yapmak istiyorum.
hocalar hepsine bakiyor cunku hem tasarim hem script hem internet dersi tum dersleri icine alan bir proje olacak.
yorumunuz icin tesekkurler. :smile: flashta acilir bi pencere yapilabilir dediginiz gibi :) tskrler.

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
343_design.jpg

arkadaslar degistirdim tasarimi biraz, simdi nasil olmus? yorumlarinizi bekliyorum.
arama (zoeken) ve login (login & sifre=wachtwoord) buttonlarida ekledim.
yorumlariniza ihtiyacim var 2gunum kaldi htmlye gecirmek icin snrada phpye gecirmeliyim. yorumlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler.
bu arada site biraz profesyonel gorunmeli ama bi turlu beceremiyorum, bu proje bitince, siniftaki herkezin yaptigi siteler birlestirilip bir butun hale getirilecek.​

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Hemen fikir vereyim. Şimdi bu ortaladığınız yapıyı daha aşağı alın. Gökyüzünü açın. Sizin tasarımınızdaki bulutları silin yerine temiz pak bir gökyüzü yapın. :) Üstüne bulut vektörleri koyun onları hareketlendirin. Hatta flashta site açılırken sanki rüya gibi sislerin içinden açıllsın site. :D

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hemen fikir vereyim. Şimdi bu ortaladığınız yapıyı daha aşağı alın. Gökyüzünü açın. Sizin tasarımınızdaki bulutları silin yerine temiz pak bir gökyüzü yapın. :) Üstüne bulut vektörleri koyun onları hareketlendirin. Hatta flashta site açılırken sanki rüya gibi sislerin içinden açıllsın site. :D

oyle yapamam ama bu buyuk bi proje, dier siniftakilerle bir butun saglamasi gerektigi icin oyle bi acilis kullanamam, bu arada her linkte arkaplan resmini degistirecem :) yorumunuz icin tesekkurler :)

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
oyle yapamam ama bu buyuk bi proje, dier siniftakilerle bir butun saglamasi gerektigi icin oyle bi acilis kullanamam, bu arada her linkte arkaplan resmini degistirecem :) yorumunuz icin tesekkurler :)

Hımm. İlginç. Bu kadar neden zorlarlar anlamıyorum. Kasıyorlar insanı. Bıraksalar tek harikalar yaratılacak da. :tongueout: Rica ederim işe yaramadı ama. :)

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
214_design2.jpg

son tasarimim ogretmende begendi simdi htmlye gecirebilirim
bazi resimler degisecek ama onlari sonra halledecez,
yorumlariniza hala acigim, belki duzeltebilecegim seyler vardir, simdiden tesekkurler :) :) :)

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
:) Hoş görünüyor. Beğenildiğine göre bence gerisi can sağlığı. :D Zaten bütün sınıfta bütün olacağı için ne diyeceğimi bilemiyorum. Olmaz diye bir cevap gelecek. :p Lipsumları justify yapıverin. :p

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence bu haliyle çok güzel duruyor ellerine sağlık...

tesekkur ederim, ilk haliyle baya bir fark var zaten :) ogretmenlerin yardimiyla bu hale geldi :)

:) Hoş görünüyor. Beğenildiğine göre bence gerisi can sağlığı. :D Zaten bütün sınıfta bütün olacağı için ne diyeceğimi bilemiyorum. Olmaz diye bir cevap gelecek. :p Lipsumları justify yapıverin. :p

tesekkur ederim :) , lipsum ne ya :smile: ben anlamadim :sadsmile: :)

ozgurcuk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Giriş için flash bir intro yapabilirsin kısaca öyküyü anlatabilirsin. Önce karakteri küçük halinden büyülterek devleştirebilirsin ardından bir kaç gemi vb. taşıtları önünden geçirerek para sembolünü kullanabilirsin, hemen ardından fakir ama gururlu gencimizin küçük teknesi gelir devin elini keser :D Artık gerisi senin hayal gücüne kalmış.

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
Giriş için flash bir intro yapabilirsin kısaca öyküyü anlatabilirsin. Önce karakteri küçük halinden büyülterek devleştirebilirsin ardından bir kaç gemi vb. taşıtları önünden geçirerek para sembolünü kullanabilirsin, hemen ardından fakir ama gururlu gencimizin küçük teknesi gelir devin elini keser :D Artık gerisi senin hayal gücüne kalmış.

hmm cok guzel fikir aslinda :smile: ben ayrica animasyon yapmak istedim animasyon dersi icin, tum dersler bu projede yer almasi gerektigi icin ama dediginiz gibide yapabilirim ozamanda animasyonu kullanmis olurum.. bunu once ogretmenlerle konusmam gerekiyo tabi cunku onlar onaylamadan yapamiyoruz :smile: tavsiyen icin cok tesekkur ederim :smile: :smile: