Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sitede sorunmu var ?

by.memduh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba acab sorun bendemi sitedemi anlayamadım umarım konuyu doğru yerde açmışımdır. sanırım sitede karakter sorunu var

resimdeki gibi görünüyor benim bilgisayarda her zaman değil ama bazen böyle olduğumu bi kaç hafta devam ediyor.

bilgi verirseniz sevinirim
ve bazı kısımlarda ingilizce

vvvwx.jpg

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba acab sorun bendemi sitedemi anlayamadım umarım konuyu doğru yerde açmışımdır. sanırım sitede karakter sorunu var

resimdeki gibi görünüyor benim bilgisayarda her zaman değil ama bazen böyle olduğumu bi kaç hafta devam ediyor.

bilgi verirseniz sevinirim
ve bazı kısımlarda ingilizce

Hayır sitede sorun yok.

Yapmanız gereken: Sitenin en altında sol tarafta bulunan dil seçeneğinden Türkçe olan seçeneği seçmeniz.

84436454.jpg

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
bende bu hatayı çok gördüm firefox damı sorun var diye çok kurcaladım bir ara gözüme çarptı orası artık problemim yok :)

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Neden böyle bir uygulama var bu sitede çözemedim. Yurtdışından siteye girenler için mi? onlarda anlamsız şekiller görecektir bizim gibi. Siteye bence katkısı yok aksine zararı var. Bende bir hafta boyunca bu şekilde girmiştim zorlanarak sonradan tesadüfen farkettim altdaki dil seçeneğini.

zuugoor

🌱Yeni Üye🌱
site türkçeye çevrilmiyo ilgili buton sol altta dediğiniz ,yok yerinde.bu konu ile ilgilenmenizi rica ederiz.