Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

siteme okey oyunu scprit lazım

pess33

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.buzulgraphic.com
Merhaba arkadaşlar...
Web tasarım çalışmalarıma başlayalı yaklaşık 1 yıl oldu.İşin grafik ve eklenti kısımlarına artık hakim olduğumu düşünüyorum.Fakat artık biraz daha yazılıma geçmeyi düşünüyorum.Lafı fazla uzatmadan :

Site çalışmalarım arasına birde okey oyun sitesi eklemeyi düşünüyorum.Okey oyunu scpriti lazım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Bir yol bir iz veya tafsiyelerde bulunursanız sevinirim :)
:angel:

Benzer konular

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kuralları mutlaka okuyunuz

Merhaba arkadaşlar...
Web tasarım çalışmalarıma başlayalı yaklaşık 1 yıl oldu.İşin grafik ve eklenti kısımlarına artık hakim olduğumu düşünüyorum.Fakat artık biraz daha yazılıma geçmeyi düşünüyorum.Lafı fazla uzatmadan :

Site çalışmalarım arasına birde okey oyun sitesi eklemeyi düşünüyorum.Okey oyunu scpriti lazım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Bir yol bir iz veya tafsiyelerde bulunursanız sevinirim :)

FORUM KURALLARI MUTLAKA OKUYUNUZ

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir.

Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.

Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları Bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Faydalı Olması Dileğiyle....

tasarimci62

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Farklı bir fikir

Merhaba arkadaşlar...

Bunun için arkadaş güzel bir açıklama yapmış aslında.
bende bir kaç şey söylemek isterim.
Armut piş ağzıma düş mantığı ile olaya bakacağına 1 yıl daha kendini yazılım konusuna ver , bunada hakim olunca ortaya eminim 1 yıl sene içerisinde mükemmel şeyler çıkacaktır.
ayrıca istediğin bu scrpit basit bir şey olsaydı bunu 3 - 5 binlerden başlayan fiyatlara satmazlardı sanırım bu daha net bir cevap oldu :)
kısacası böyle işte aklıma başka birşey gelmedi :)