Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sitenin kurumsal logo + amblem + kartvizit

nostrakabus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
wwwdurugames.com
Arkadaşlar anindabul.com sitesi için tasarladığım logo - amblem ve kartvizit çalışmasını sizlerin görüşlerinize sunuldu.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
logoya bir şey diyemem ama amblem araklama olmuş. stock orange man yazdığınızda tram değerlerinin dahi aynı olduğu yüzlerce orrange man ikonundan biri.

nostrakabus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
wwwdurugames.com
logoya bir şey diyemem ama amblem araklama olmuş. stock orange man yazdığınızda tram değerlerinin dahi aynı olduğu yüzlerce orrange man ikonundan biri.

Amblem sadece genelin parçası doğrudur.. oradan esinlenildi ama bunu ben yaptım demedim dememde.. o sadece sornadan eklendi konuyla ilintisi olduğu için lisanslama çalışmaları da devam etmekte bu arada.. patentleniyor

yanlız snei bir önceki seferde de ikaz ettim ama sanırım anmakta güçlük çekiyorsun yada sen görmek istediğin şekilde olaylara bakıyorsun. Yani objektif değil tek taraflı değerlendirebiliyorsun. Bu konuda geçmiş bir konuda yine ikaz ettiğimi biliyorum ama sen bunu anlamamışsın henüz bunu fark ettim.

Kusur bulup bunu eleştiriyorsun eleştiri resmin geneline yapılır. tek tarafına değil. Bizim burada sorumuz geneli nasıl olmuş ? uygun mudur iş için vs bu tür değerleri ile bakılarak değerlendirilmeli oysaki sen her seferinde bir kulp bulup onun üzerine yorum yapabiliyorsun . Bu da senin bu konularda başarısız bir tasarımcı olduğunu gösterir mahiyettedir. Yada en azından bunu sen böyle hissettirmektesin.

Sana tavsiyem olayları eleştirel değil yapıcı fikirler katarak önerilerde bulunmandır. Sadece tek tarafa bakılarak da "eleştirmen" de olunmaz.. Bir konuda çok fikir sahibiymiş gibi de gözükmek o şeyi iyi bildiğini göstermez onun için olayları değerlendirmedeki ustalığını sanatınada yansıtmayı bilmelsin. Bunlar sadece bir fikir ve nacizane görüşlerim,önerilerim dir.

Başarılar Dilerim
Yılmaz DURU

Son düzenleme:

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Amblem sadece genelin parçası doğrudur.. oradan esinlenildi ama bunu ben yaptım demedim dememde.. o sadece sornadan eklendi konuyla ilintisi olduğu için lisanslama çalışmaları da devam etmekte bu arada.. patentleniyor

yanlız snei bir önceki seferde de ikaz ettim ama sanırım anmakta güçlük çekiyorsun yada sen görmek istediğin şekilde olaylara bakıyorsun. Yani objektif değil tek taraflı değerlendirebiliyorsun. Bu konuda geçmiş bir konuda yine ikaz ettiğimi biliyorum ama sen bunu anlamamışsın henüz bunu fark ettim.

Kusur bulup bunu eleştiriyorsun eleştiri resmin geneline yapılır. tek tarafına değil. Bizim burada sorumuz geneli nasıl olmuş ? uygun mudur iş için vs bu tür değerleri ile bakılarak değerlendirilmeli oysaki sen her seferinde bir kulp bulup onun üzerine yorum yapabiliyorsun . Bu da senin bu konularda başarısız bir tasarımcı olduğunu gösterir mahiyettedir. Yada en azından bunu sen böyle hissettirmektesin.

Sana tavsiyem olayları eleştirel değil yapıcı fikirler katarak önerilerde bulunmandır. Sadece tek tarafa bakılarak da "eleştirmen" de olunmaz.. Bir konuda çok fikir sahibiymiş gibi de gözükmek o şeyi iyi bildiğini göstermez onun için olayları değerlendirmedeki ustalığını sanatınada yansıtmayı bilmelsin. Bunlar sadece bir fikir ve nacizane görüşlerim,önerilerim dir.

Başarılar Dilerim
Yılmaz DURU

şimdi güzel yazmışsın ben de başarılar dilerim. Ancak doğru bildiğimi söylemekten asla geri adım atmadım bu zamana kadar. Eleştirilmek yerine pohpohlanmak için paylaşım yapıyorsanız o ayrı. ben konulara hiç bir zaman direkt olarak yıkıcı yaklaşmadım. Eksikleri ve olması gerekeni söylemeyi severim ve söylenmesini de severim. Ama mademki esinlenildi dediniz. yorumsuz olarak paylaşıyorum... Takdir yazılanları okuyanlarda ve forumda olanlarındır.

nostrakabus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
wwwdurugames.com
hey allahım..

ancak senin gibi birisi ancak bunun ne olduğunu anlamayıp bu denli aptalca yorumlardı. İşte Bizim Okumamış ,cahil gençliğin hazin sonu.. "Hey allah'ım.. sen akıl dağıtırken bunları neden pas geçtin"

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hakaret içeren boyutlarda yazdığınız yazılar üzere cevap vermek gerekirken üslubumu bozmadan ve sizin seviyenize inmeden cevaplamaya çalışayım. 1.si diğer açtığınız konulara istinaden belirtmek isterim ki; Henüz temel tasarım ilkelerini bilmeden kendinize sanat yönetmenliğini yakıştırabiliyorsunuz ki sadece yaptım dediğiniz -sadece kolajdan öte gitmeyen alıntılar topluluğu- bana göre bu konunun eğitimini almadan profesyonel tasarımcı boşluğundan istifade eden ve bu konuya epey uzak birisiniz. Paylaştığınız iki tane tasarım ki bunlarda da hazır şablonların ötesine geçmemişsiniz. iStock çalışılmış ve bir başka tasarımcıya ait olan çalışmaya özel çalışılmış amblem diyebiliyorsunuz. Savunulacak bir yönü olmayan birşey için karşınızdaki kişiye çamur atıp kendi hatanızı örtpas etmeye kalkışıyorsunuz. Birincisi benim ne olduğumu ispat etmek gibi bir gereksinimim yok. Öyle akıl dağıtırken neredeydi diye kendisini dev aynasında gören bir yaklaşım içine de girme ihtiyacı hissetmiyorum. Ama gözünüzü seveyim etrafta grafikerim , sanat yönetmeniyim diye dolaşıp da bizim mesleğimizi bu kadar ucuz hale getirmeyin.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen sitede yorum yaparken ve yorumlara cevap verirken üsluplarınıza dikkat ediniz.

CihatKisa

🌱Yeni Üye🌱
Şahsi fikrim, yorum bekliyorsanız eleştirilere de açık olmanızdır.