Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Siteyi Ekrana Oranlamak

ibrahimaltay17

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar konu doğru yerde mi tam bilmiyorum (birazda olsun alakalı yerde :) ) ama biraz mühim :) .

Çalıştığım yerde eğitim sınıfları var ve bunlar için akıllı ekran yada tekno pano artık tam adı neyse öyle bir şey yapıcam. Bu bankalarda yada pttde flan var sıra yazıyor reklam ve kampanyalar yazıyor duyurular bölümü var öyle birşey işte. Bu yaptığım Lcd tvde kapı girişine asılacak ve online güncellenecek. Host üzerinden Asıl sorun bu ekran için çözünürlüğü nasıl ayarlıcam ben ekran boyutu belli değil tvlerde nasıl oluyor çözünürlük nasıl ayarlıcam

berk35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.berkguclukol.com
tüm özellikleri 100% yani responsive yaparak çözebilirsin. en iyi seçenek bu senin için.

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
ekran çözünürlükleri farklı ise responsive olarak hazırlayabilirsin ekran göre tasarım kendini şekillendirir. Ya da tasarımı sadeleştirerek genişlik değerlerini %100 yaparsın ya da iyi bir jscript bilgin varsa kendinde ekran boyutunu hesaplatıp jscript kodlarla tasarıma müdahale ederek tasarımı şekillendirebilir. İstediğin şey çok kolay olmamakla birlikte uzmanlık gerektiren bir iş kolay gelsin. Bir iki satır kodla ya da basit bir şekilde anlatılacak bir iş değil bu sebepten yüzeysel anlattım.

ibrahimaltay17

🌱Yeni Üye🌱
jscript kodlama bilgim yok ama responsive özelliği ile deniyorum. Bilgiler için teşekkürler