Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sizce gerçekten grafiker olmalımıyım?

delphimaker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
delphin.site-forums.com
merhaba ben henuz unıversıteyede gıtmıorum gercı ama. ben 15 yasındayım lıse1 e gıdıorum tabı artık lıse 2 sayılırız orası ayrı.ama alan secıcez ve ona gorede meslegımızı olcz yanı.sımdı benım onumde bence 2 secenek var.bnm ıngılızcm ıyı.ama cızımım de ıyı.e bılgısayar kullanmayı da bılorm.dıl bolumunu secersem kesın dılcı olucam. ama bıyanım tmyı de secmek ıstıo cunku tmden grafıkerlık olunuomus.etrafımdakı kıme sorduysam herkes apısıp kalıo yanı ne dsemkı fln oluo onlarda sunu ol bunu ol demıolr. sızde grafıkersınız sızın dusuncelerınız benım ıcın onemlı.söle dıım photoshopda kendımce oynamayı sevıorum mesela.hatta kendı logomu yaptımda daha bugun kayıt oldgmdn dolayı sıtenıze nası koycm bılmıorm. ve ben 7. sınıftan berı grafıker olmk ıstıorum hayalım yanı bıyerde. ama bazı ınsanlarda grafıkerlıkte para yok felan dıo.nebılım ya dıl mı secım tm mı secım ne olım sızce? lutFENNN! yorum yapın en azından bişe deyin. tşkkrler..

Hangi dilde yazdınız bu mesajı?
Şayet Grafiker olmak istiyorsanız bence öncelikli olarak Türkçe Öğrenin derim.
Yoksa bu yazım tekniğiyle işyerinizle fazla uzun süre birlikte olamazsınız...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Meslek aşka benzer. Sevdiğin işi yaparken kalp atışların hızlanır. Zevk alırsın. Köşesinden bucağından bir nokta koysan bile senin eserindir bu. Sevdiğin işe sevgini yansıtırsın. Bu sebeple ne yapıyorsan yap ama sevdiğin işi yap. Kalbini dinle!