Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sizde katılın! ( internetin tüm tutorialleri)

muhammed008

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bir süredir internetteki tutorialleri sizlerle tek pdf altında buluşturuyorum.

Artık yeni bir girişimle bu tutorialleri türkçeleştirmeye yenilerini eklemeye seviyeler altında ayrıştırmaya ve bunlardan interaktif pdf dergi hazırlamaya başladım.

Artık 1000 sayfa içinde kaybolmuyacak indesign ın nimetlerinden yararlanarak hazırladığımız pdf te içindekilerden resmine tıklayıp tutoriallerin olduğu sayfa numarasınaulaşacaksınız. ayrıca içerik türkçe ceviri olacak. Yanlız devreye burda giriyor projem.

Bu pdf leri madem haftalık aylık oluşturavağız. Bu grafikerler.net e özel bir dergi halinde olsun ve sizler de yazılarınızı paylaşın.

Köşe yazılarınız tutorialleriniz olsun. Bilmiyorum volkan bey bu konuda ne der. Konu başlığıda uygun yer mi çok ta emin olamadım ama buradan eğitim bazlı dergi olduğu içn bu konudan paylaşacağım tamamlandığında. Şuan örnek aşamada bir halini yüklüyorum. dış hatlarıyla böle birşey olacak. Pdf olarak indirip incelerseniz sevinirm.

https://hotfile.com/dl/98325192/5f9ba28/interactive.pdf.html

https://www.ziddu.com/download/13480936/interactive.pdf.html

muhammed008

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Not Gökhan bey dicektim. Gecenin 4ünde yazınca böle şeyler olabiliyor :)

bilal_er

🌱Yeni Üye🌱
bunu indirdim ama birsey anlamadım bu örnek görünüm mü
acaba ?

oege

🌱Yeni Üye🌱
tıkla tıkla öldüm açılmıyor anlatım fln resme tıklıyorum yıllarca açılmıyor

A-Çıl-Mı-Yor

muhammed008

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cünkü bu örnek bir pdf arkadaşlar bunu tamamlamak üereyiz sizlerden çok destek aradık köşe yazıları falan katacaktık dergi şeklinde olacaktı fakat ses çıkmıyor sizlerden...

oege

🌱Yeni Üye🌱
süper olucaktı yani ama benim paylaşıcak çalışmam yok :'[

ama ordaki pdf deki resimleri olan çalışmalar sizde varmı şuan varsa öle olsa bile paylaşsanız süper konular var da

oege

🌱Yeni Üye🌱
çok çok saol bence bu konu bir düşünülmeli hatta gerçekleştirilmeli