Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

slm arkadaşlar bi sorunum var grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki

gonzale_s

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
grafik tasarım okuyorum meslek yüksek okulda mesleki tasarım dersinden çok bişey göstermedi bize hoca şimdi de müzik ve spor ile ilgili logo yapın diyor biraz fikir ve görsel yardımlar arıyorum teşekkürler :emo1:

Benzer konular

gonzale_s

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler bunlar baya bir ilham uyandırıyor :)

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu ne şimdi hırsızlığa teşvik etmeyin insanları...Logo nedir? önce onu bir okuyalım...vektörel çizimleri alıp logo diye kimlere yutturabilirsiniz? 1-bu işten anlamayan insanlara ve öğretmenlere...daha fazla söze gerek yok sanırım!

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
bu ne şimdi hırsızlığa teşvik etmeyin insanları...Logo nedir? önce onu bir okuyalım...vektörel çizimleri alıp logo diye kimlere yutturabilirsiniz? 1-bu işten anlamayan insanlara ve öğretmenlere...daha fazla söze gerek yok sanırım!

iyice okurmusunuz ben yada başka bir arkadaşım orada "hırsızlık" içeren birşey yazmışmıyız? bence siz düzgün okuyuıp öyle konulara cevap yazın..

logoyu çizip eline veremeyeceğimize göre onu yarar sağlayacak vektörleri sunduk ve fikir verdik arkadaşa..

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sizin hocanızda emeklemeyi öğretmeden koşmayı öğretmiş pes vallahi.Şimdi sen spor ve müzikle ilgili kurumsallaşmaya gitmelisin (hayalden) yani sporla veya müzikle iligili isim oluşturmalısın (hayalden).Tabiki bunu yaparken bir yandanda sporla veya müzikle ilgili kurumsal firmaların tüm dünyadaki logolarınıda takip etmelisin son trend logoları bolca incelemelisin.logo çiziminde direk vektörel çizime gitme,önce hayal ettiğin çizimlerin eskizlerini bir kağıtta oluşturki vektörel proğramda çizerken bu sana kolaylık sağlar.Çok pratik yapmalısın. Yeniysen eğer vektörel çizimlerde muhtemelen hatalar yapma ihtimalin yüksek. Bu yüzden kompleks şekillerin çizimlerinden uzak dur.Basit ama etkileyici çizimler kullan.kolay gelsin kardeş.:smile:
Not:Başkalarının çizdiği hazır vektörleri sakın logoda kulanmanı tavsiye etmiyorum.Yeteneğini köreltir.

Son düzenleme:

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyice okurmusunuz ben yada başka bir arkadaşım orada "hırsızlık" içeren birşey yazmışmıyız? bence siz düzgün okuyuıp öyle konulara cevap yazın..

logoyu çizip eline veremeyeceğimize göre onu yarar sağlayacak vektörleri sunduk ve fikir verdik arkadaşa..

logoyu çizip eline vermektense hazır vektörleri sunuyorsunuz logo çalışmasında...ne güzel...durmak yok, yola devam...

gonzale_s

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sağolsun arkadaşlar faydalı bilgiler sunmaya çalşıyolar kimsenin hırsızlık yapma gibi bir amacı yok olmamamlı da yani vektrörel çizimler üzerinden logo amaçlı bişiler yapmak için sunmuşlar .ok sağolun faydası oldu emin olun saygılar

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konularla ilgili logoları inceleyin.Mutlaka fikir sahibi olacaksınız.

MKU

🌱Yeni Üye🌱
Müzikle ilgili çalışmanda nota ve çizgilerini kullanmanı tavsiye ederim.