Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sodes malatya çalışmaları

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
körüklü dosya, a6 defter ve broşürden oluşan üçlü set, değerli yorumlarınıza...

fYS16.jpg

1e3KS.jpg

Km659.jpg

G83oH.jpg

2anoN.jpg

LJHDV.jpg

---------------------------------------------------
https://facebook.com/mehmetozdemir.grafiker/photos

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok hoş olmuşlar...
Bitmiş halini görmekte ayrı bir keyif.
Elinize sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çalışmanızda tarzınızı çok beğendim. Sade, mat renkler, kurumsallığı bozmayan ıvırlı cıvırlı vektörellerden uzak. Tebrik ediyorum.

+1

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu çalışmanızda tarzınızı çok beğendim. Sade, mat renkler, kurumsallığı bozmayan ıvırlı cıvırlı vektörellerden uzak. Tebrik ediyorum.

+1

teşekkürler, beğendiğinize sevindim.. her zaman belirttiğim gibi sade çalışmayı seviyorum :)

selimArslanoğlu

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk önce şunu belirteyim çalışmayı ciddi anlamda beğendim benim takıldığım başka bir konu var ki;(Bu beni alakadar etmez tabiki) malatya dan Kahramanmaraş'a bu işin nasıl gittiği çünkü malatya bu tür işleri dışarı vermez malatyada çok iyi grafiker arkadaşlar var sözüm kesinlikle yanlış anlaşılmasın siz çok çok iyi bir grafikersiniz lakin baskısınında sizde yapılması beni açıkca şaşırttı... saygılar

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk önce şunu belirteyim çalışmayı ciddi anlamda beğendim benim takıldığım başka bir konu var ki;(Bu beni alakadar etmez tabiki) malatya dan Kahramanmaraş'a bu işin nasıl gittiği çünkü malatya bu tür işleri dışarı vermez malatyada çok iyi grafiker arkadaşlar var sözüm kesinlikle yanlış anlaşılmasın siz çok çok iyi bir grafikersiniz lakin baskısınında sizde yapılması beni açıkca şaşırttı... saygılar

beğendiğinize sevindim... iş malatya dışına verilmedi. ben kahramanmaraş'lıyım...

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
daha çok Kahramanmaraş ofisteyim, ara ara gidiyorum malatya ya, gitmeden önce haber ederim inşallah.