Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

solgar stand çalışmam

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanrıım kötü olmuş

YoncaDesign

🌱Yeni Üye🌱
o plexiden o kadar ışığı nasıl çıkarmayı düşünüyosun

Led ve Neon ışığın icadından haberin yok sanırım :)

dosya16.gif

..............................................................................................................
Google'da Yonca Design ismiyle yaptığınız aramalarda çıkmıyoruz bilginize, orada çıkan sitelerden referans bakmayınız.

Son düzenleme:

bathu

🌱Yeni Üye🌱
çalışmanızı beğendim, bu konuda sizden yardım alabilirmiyim acaba ?

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ne tür bir yardım

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında güzel bir tasarım, uygulaması da basit. Farklılık için logo üzerinden gidilebilir.. Led işe yarayabilir ama sonucu görmek lazım derim. Zira ısı ürünler için problemdir..

Kolay gelsin.

vivo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aslında güzel bir tasarım, uygulaması da basit. Farklılık için logo üzerinden gidilebilir.. Led işe yarayabilir ama sonucu görmek lazım derim. Zira ısı ürünler için problemdir..

Kolay gelsin.

yorumun için teşşekür ederim arkadaşım ısı problemine gelince son 3 yıldır ilaç sektöründeki bütün aydınlatmalarda led tercih ediliyor nedeni ısınmıyor olması :)

neokur

🌱Yeni Üye🌱
arkadasim emegine saglik, cok basarili bir calisma cok begendim, kolay gelsin.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yorumun için teşşekür ederim arkadaşım ısı problemine gelince son 3 yıldır ilaç sektöründeki bütün aydınlatmalarda led tercih ediliyor nedeni ısınmıyor olması :)

Led ışığın yaydığı ısıdan değil, kasa içindeki aksamdan bahsetmek istemiştim. Sorun değil.

Rhapsody34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
led in yarattığı ısı yı şöyle tarif edeyim Açık hava reklamcısıyım Tane harfler de dekota üzeri döşenen şerit led lerde sıcak silikon + 502 yapıştırı zamanla açma yapıyor bilesin şerit led in arkasındaki çift taraflı bant zaten ihtiyacı karşılamıyor..
Tasarımın çok güzel ön logo da bi nebze istediğin ışığı alabilirsin ancak ince bir kasa olduğu için gravür sistemli led yapacağını düşünüyorum yine de yan kısımlarda net ışık alamazsın. Yani o kadar net alamazsın varla yok arası bi ışık görebilirsin.