Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

spectra kafa 320 troyjet baskı makinası

srdlmjd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar spectra kafa 320 troyjet baskı makinası almayı düşünüyorum.Görüşlerinizi öğrenebilirmiyim.:angel:

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bizde seçim sezonunda roland aj-1000 in yanına bir çin veya troyjet 3,20 koyamyı düşünüyoruz.çok mükenmel bir makina degil bizim makinaların yanında ama seçim zamanında kullanılacak makina.

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
arkadaşlar makinayı aldığınızda artık o sizindir iyi veya kötü diye birşey yok o yüzden alırken iyi düşünün derim bir makina satıcısı ve servisi olarak. özelden irtibata geçerseniz size daha detaylı bilgi veririm . oyüzden idare etsin diye makina almayın...

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam zaten makinayı kötüledigim yok aj-1000 ile kıyaslamayalım yani troy-jet'i

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
bence arkadaş kendi makinesinin reklamını yapıyor ısrarla ;)

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Reklamcıyız ya serkan abi ondandır :)

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
bende xaar kafa 320 troyjet war alalı yaklaşık 8 ay olduuu şuan için bi sorun yokkk baskısıda oldukca iiyiii 8 kafa olmasına rağmen hızlı baskı yapa biliyoo
izmire troyjeti ziyarete gittiğimdeee ilk spectraları yapıyolardıı gördüğüm kadarıylada çok iyi sonuçlarrr aldılarrrr
ayrıca troyink marka boyaları piyasada tek diyebilirimm mükemmel renk kalibrasyonu warr
rolandlardann daha parlakkk ve daha canlı baskı yapıyoo
kısacası ben tawsiyeee ederim servis konusundada bir sıkıntı yaşamazsınızz

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende xaar kafa 320 troyjet war alalı yaklaşık 8 ay olduuu şuan için bi sorun yokkk baskısıda oldukca iiyiii 8 kafa olmasına rağmen hızlı baskı yapa biliyoo
izmire troyjeti ziyarete gittiğimdeee ilk spectraları yapıyolardıı gördüğüm kadarıylada çok iyi sonuçlarrr aldılarrrr
ayrıca troyink marka boyaları piyasada tek diyebilirimm mükemmel renk kalibrasyonu warr
rolandlardann daha parlakkk ve daha canlı baskı yapıyoo
kısacası ben tawsiyeee ederim servis konusundada bir sıkıntı yaşamazsınızz

roland lardan daha iyi dediğin bu makineyi görmek isterdim ... hangi firmaydı sizinki...?

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
arkadaşlar yapmayın xaar kafanın baskısı ile roland ın baskısını kıyaslamayın ya bu işi bilmeden konuşuyorsunuz yada sallıyorsunuz hiçmi baskı görmediniz...???

WaSSiLi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) siz galiba Aj-1000 baskısı görmediniz. Tam solvent makinadır.

Fosfor

🌱Yeni Üye🌱
bende troyjet makine kullanıyorum. xaar 8 kafa.Arkadaşımızın dediği gibi baskılar daha canlı ve hiç bi sorun yaşamadım şimdiye dek 1 sene oldu alalı. teknik servis mükemmel ve yedekparçaları kolayca ve cok hesaplı bulunuyor...

service

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu alanda yazılanların, ilgilenen kişilerin bilgilerini yükseltmesine ve diğer insanların tecrübelerinden yararlanmasına olanak sağlaması gerekir. Sadece iyidir veya kötüdür yazmak, ne bilgi ne de tecrübe ifade eder. Ayrıca bu ortamın her fırsatta bir pazar yeri gibi kullanılmasıda yöneticilerin izin vermemesi gereken bir konu....

EquaL

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar 320 vutek kullanıyorum gerçekten güzel bir makina şöle sölim 7/24 hiç durmadan 365 gün baskı yapıyrum 300 bin M2 deyim birkaç servis dışında bir problem yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar tabiki baskı kalitesi olarak rolandtan daha iiiyi baskı yapamasss
demek istediğimmm boya ile ilgiliii rolandların kullandığı boyalara göre daha canlı we parlak

srdlmjd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar elimde roland makina var sp 540 baskes. tabiki baskı yönünden karşılaştıramayız..ben troy-jet spectra baskı makinasını aldım.gerçekten mükemmel baskılar yapıyorum.herkese teşekkürler görüşleri için. İyi yıllar dilerim şimdiden.

hakanyo

🌱Yeni Üye🌱
10 yıldır bu işi yapıyorum.vutek kullanıcısıyım troyjeti kötülemeyin arkadaslar.320 spectra gercekten iyi makina sonuç süper.aj 1000 den iyi sonuc verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim.makinayı kötüleyen arkadasların yazılarına bakıyorumda daha spectra nın nasıl yazıldığını bilmiyorlar.bırakın şov yapmayı gelinde baskı görün...

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
evt roland kullanıcısı arkadaşım 1 makine kaç para 2 boya maliyetin kaç para
herşeyi muadiliyle kıyaslayın lütfen roland ayrı sekmentte bir makine bence

carleone

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bence hem hız olarak hem kalite olarak sırf seçim zamanı değil diger zamanlardada kaliteli ve hızlı bi şekilde iş çıkarmak istiyorsanız..size önerebileceğim tek makine xaar 382 kafalara sahip partner dijital baskı makinesi..ki bu kafa normal xaar kafalarla kesinlikle kıyaslanamaz apayrı bi olay 720X1440 dpi çözünürlükte baskısı war ve 35 picolitre..he bi de en önemlisi bu makine kafaların voltaj ayarlarını kendi yapıyo otomatik olarak oda sıcaklıgına göre kafa kesme derdi yok ;)
bu makine hakkında daha ayrıntılı bi bilgi almak için İstanbul Reklam Gazi KAPLAN bey'le iletişime geçebilirsiniz..umarım yardımım olmuştur..

tuceng

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla ben aj 1000 de çalıuştım güzel makina troyajet te de çalıştım troyajette güzel bi makina ama aj 1000 ayarında olmasının mümkünü yok troyajet güzel makina en güzel özelliği istediğiniz yere müdahale edebiliyorsunuz çünkü herşey ortada vakumuda ii çalışıyo baskı kaliteside ii ama hiçbir kalibrasyon yapmadan basıyorduk tabi kafalarda binme oluyodu o fiyata başka makina alsanız servisini bulamassınız servisi bulsanız yedek parçasını beklersiniz bence troyajet ii ama ödeme koşulları nasıl acaba bilen varsa paylaşırmı

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
roland lardan daha iyi dediğin bu makineyi görmek isterdim ... hangi firmaydı sizinki...?

rolanddan daha iyi bir makina var infinty 330sv makina rolanda 10000 basan bir makina aynı zamanda ben infinty makinalarının ve roland makinalarının teknik servisligini yapıyorum ama roland kadar agrıza yapan bir makina görmedim kusura bakma ama kardes makinalar markalarıyla değil işlevi ve kafalarıyla yarısır bu vutekte olsa