Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

spontex canavarları :D

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
spontexmonst1zm5.jpg

spontexmonst2xg7.jpg

spontexmonst3vf1.jpg

(alıntıdır)

Benzer konular Forum Tarih
irm.art Dünyadan Afiş Örnekleri 3 1K
HORUS Graficafe 0 3K

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Daha fazla su çekeri anlatmak için tüm abartı sanatını kullanmışlar..13 Göz 2 gözden daha çok ağlar, 4 ağız 1 ağızdan daha çok salya akıtır. Ama ben en çok biri beğendim patlarken görsek daha keyifli olurdu gerçi:D Teşekkurler irem.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Reklam konsepti kadar çizimler ve tiplemelerde çok iyi.. Adamlar yapmış demek istemiyorum ama adamlar yapmış be kardeşim.. :) Teşekkürler İrem.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha fazla su çekeri anlatmak için tüm abartı sanatını kullanmışlar..13 Göz 2 gözden daha çok ağlar, 4 ağız 1 ağızdan daha çok salya akıtır. Ama ben en çok biri beğendim patlarken görsek daha keyifli olurdu gerçi:D Teşekkurler irem.

Abartıyıda canavarlar üzerinde kullanmaları bence çok iyi olmuş. Sonuç itibari ile canavarlar hayal ürünü abart abarta bildiğin kadar :) Bu yüzdende göze fazla batırmamışlar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben seviyorum artık mikropları..Şeker şeyler..Ama diğer yandan mikropların sevimli olması bayanların temizliğe düşkünlüğünü engelliyor..Bu bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa bile varsayımlarda kanıt sayılabilir:p

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben seviyorum artık mikropları..Şeker şeyler..Ama diğer yandan mikropların sevimli olması bayanların temizliğe düşkünlüğünü engelliyor..Bu bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa bile varsayımlarda kanıt sayılabilir:p

Mikropları ne kadar sevimli göstermeye çalışsalarda mikrop mikroptur ve temizlenmesi gereklidir :)
Bayanlar kısmına gelince o biraz kişisel :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Mikropları ne kadar sevimli göstermeye çalışsalarda mikrop mikroptur ve temizlenmesi gereklidir :)
Bayanlar kısmına gelince o biraz kişisel :D

Amannnn, spontex mi, bırak yaşasın elemanlar durumuna az kaldı bende..