Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Staj gorebileceğim web tasarım işi arıyorum

bysahtian

🌱Yeni Üye🌱
2008 yılında yazılım uzmanlığı eğitimi aldım burada eğitimim bittikten sonra 2009 yılında işkurdan web tasarım eğitimi aldım kullandığım programlar
Visual Studio = iyi
Sqlserver = orta
Dreamweaver = iyi
Photoshop = iyi
Macromedia Flash = az
Microsoft Office; Word, Excel, Power Point = Orta
İş deneyimim yok hem deneyim sahibi olmak için hemde kendimi gelişirmek için iş arıyorum İstanbul bağcılarda ikamet etmekteyim fuat_sahtian@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

zeynelata

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.zeynelozturk.net
2008 yılında yazılım uzmanlığı eğitimi aldım burada eğitimim bittikten sonra 2009 yılında işkurdan web tasarım eğitimi aldım kullandığım programlar
Visual Studio = iyi
Sqlserver = orta
Dreamweaver = iyi
Photoshop = iyi
Macromedia Flash = az
Microsoft Office; Word, Excel, Power Point = Orta
İş deneyimim yok hem deneyim sahibi olmak için hemde kendimi gelişirmek için iş arıyorum İstanbul bağcılarda ikamet etmekteyim fuat_sahtian@hotmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz

Youtube formatında yapmakta olduğumuz sitemizin (tasarımcımızın desteğiyle) girdilerini yapabilecek, az seviyede de olsa photoshop ve html bilen, azimli, hızlı kavrayan, yetiştirilmek üzere stajer aramaktayız.

Yerimiz Taksim/Şişane'dedir.

İlgilenenler için:

Zeynel ÖZTÜRK
05326547009

zeynelata

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.zeynelozturk.net
ilan günceldir

Youtube formatında yapmakta olduğumuz sitemizin (tasarımcımızın desteğiyle) girdilerini yapabilecek, az seviyede de olsa photoshop ve html bilen, azimli, hızlı kavrayan, yetiştirilmek üzere stajer aramaktayız.

Yerimiz Taksim/Şişane'dedir.

İlgilenenler ve iletişim için:

Zeynel ÖZTÜRK
zeynelata@hotmail.com
www.ikiadam.net