Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajer Eleman Aranıyor - AVRUPA YAKASI

zeynelata

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.zeynelozturk.net
2adam reklam ajansına web tasarım için stajer eleman alınacaktır. Eleman şuan yürütülen youtube gibi bir sitenin girdilerini yapacak, gelişime açık kavrayıcı nıtelıkte olmalıdır.

Sonucta deneyımsız bırınden sadece kavrayıcı ve uygulayabılme yetenegıne sahıp olması beklenıyor ve photoshopun neye yaradıgını bılmeside

Yerimiz Şişane/Taksim'dedir.
info@ikiadam.net

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

pc_kusu

🌱Yeni Üye🌱
web tasarım ve programlama bölümü lise son sınıf öğrencisiyim photoshop flash dreamweawer bilmekteyim 2010-2011 yılı staj yeri aramaktayım ilgilenirizseniz..
osman_trpn@hotmail.com
0539/853/15/32

elendis

🌱Yeni Üye🌱
halen özel bir kursta grafik tasarım egitimi alıyorum.ve acilen calışmaya ihtiyacım var. bu konuda yetiştirilebileceğim ve sürekli çalışabiliceğim bir iş arıyorum. umarım ilgilenirsiniz.
sea_deity@hotmail.com.
istendigi takdirde özel iletşim bilgilerimi ve cvmi yollayabilirim.

gospodin

🌱Yeni Üye🌱
merhaba iyi günler dilerim bende kurs çıkışlıyım sürekli bir işe ihtiyacım var yaşım 23 bana fırsat tanıdığınız takdirde enkısa sürede istediğiniz seviyeye gelebileceğimi düşünüyorum olumlu veyahut olumsuz cevabınızı istirham ediyorum
fuat ERDEN
azzurro_87@hotmail.com

ptural87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cvmi mail adresinize gönderdim.İyi Çalışmalar...

merwe rgp

🌱Yeni Üye🌱
Web tasarım bölümü lise öğrencisiyim cv mi mail adreinize gönderdim..

vtecc

🌱Yeni Üye🌱
ilanınız ile ilgileniyorum.web tasarımı bitirmiş bulunup. şu anda ise web yazılım dersleri almaktayım.ilgilenirseniz. general_emre@windowslive.com Gsm:0538-915-05-36