Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer grafiker aranıyor

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Selamlar, kendini geliştirecek yardımcı tasarımcı aranıyor.​

Aranılan özellikler: Tasarıma ilgi duyan Corel bilen Stajyer grafiker

Yer: İSTANBUL / TOPKAPI / (2.Matbaacılar Sit.)
Faaliyet Alanı: Diba Ajans (grafik)

Not: İletişim bilgileri verilemediginden lutfen pm atınız.

sahanka

🌱Yeni Üye🌱
slm ben kursu bitirdim ve kendimi geliştirmek istiyorum ilgilenirseniz msj bekliyorum

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben okul stajı için yer arıorum yanlız corel değil freehand ve photoshop programlarının bilgisine sahibim

fenerligrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben kendimimi iyi buluyorum ama daha iyi olabilmek için staj almak istiyorum kullanduğım programlar: photoshop, freehand, coreldraw, quarkxpress en yakın zamanda cevap bekliyorum

tem0011

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm ben 1 yıldır bir reklam firmasında çalıştım.şu an boştayım ve iş arıyorum.kulandığım proğramlar photoshop,corel,freehand mx kullanıyorum matbaa deneyim yok ama reklamcılıkta deyimim var.İlgilenirseniz mesajınızı bekliyorum.

ohikayedekimal

🌱Yeni Üye🌱
bu saydığınız pragramların hiçbirini kullanmasını bilmiyorum. Ama mükemmel flash kullanıcısıyım. Flash bil gerisini boşver demiş atalarımız. Yazılımla, grafiğin birleşimi fikri size cazip geliyorsa iletişime geçelim.

kazzem

🌱Yeni Üye🌱
ben kursa falan gitmedim işi temelinden biliorum kendim öğrendim. şu anda concept çizimler yapıyorum bursa uludağ üni. de okuyorum. ama siznle irtibata geçip işlerimizi paylaşabiliriz. tşk.

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
neden bu tip ilanlarda ilan oluyor fakat bi geri dönüşüm olmuyor olumlu yada olumsuz:S

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
neden bu tip ilanlarda ilan oluyor fakat bi geri dönüşüm olmuyor olumlu yada olumsuz:S

ilgilenilen arkadaşlarla özelden iletişim kuruluyor. açılan konu hakkında konu içerisinde iletişim bilgileri verilmesi yasaktır. bu yüzden siz bunu farketmiyor olabilirsiniz.

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler bilgilendirdiğiniz için...