Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer / Web Programcılığı Bölümü

PrtSc SysRq

🌱Yeni Üye🌱
Sultanahmet Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek lisesi - Bilgasayar Alanı - Web programcılığı bölümü - 3. sınıf öğrencisiyim.
Adobe Photoshop ve Dreamweaver'ı iyi düzeyde biliyorum. Flash programını is normal seviyede kullanabiliyorum. Donanım bilgim de ileri seviyededir. Windows ile birlikte Linux da kullanabilmekteyim. Bu yaz döneminde kendimi de geliştirip alanıma yoğunlaşmak istiyorum. Daha önce Gittigidiyor.com'un açık ara 1.si yaklaşık 120.000 ürün satış işlemi gerçekleştirmiş kullanıcısının (hasan_candan) yanında çalıştım. Pozisyonum; müşterilerden gelen mesajları okuyup yanıtlamak (müşteri memnuniyeti) ve satışa sunduğu ürünlerin fotoğrafını çekip yayına almak. Kendisi bu tempodan çok yorulduğunu belirterek gittigiyordan şu dönem içerisinde ayrılmayı kararlaştırmış. yaklaşık 1 ay önce işten ayrılmıştım.

Bu yaz dönemi içerisinde stajyer olarak çalışabilirim.

İstanbul/Bağcılar da ikamet etmekteyim. Bu arada Pazar günü (12.04.2009) tarihinde 18 yaşıma gireceğim:angel:

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

PrtSc SysRq

🌱Yeni Üye🌱
Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar bölümü - Web Programcılığı alanı 4. sınıf öğrencisiyim.

Grafik tasarım, Web sayfa tasarımı iyi düzeyde yapabilirim.
Şu an basit bir e-ticaret sistemini geliştirmekteyim. Okulum bitene kadar arkadaşlarımla birlikte yardımlar alarak e-ticaret sistemini bitirmeyi planlamaktayım.

Bu yaz dönemi içerisinde stajyer olarak çalışabilirim.

İstanbul/Bağcılar da ikamet etmekteyim. Özel mesaj göndermeniz durumunda çok daha detaylı cv'im gönderilebilecektir.

Bilgi düzeylerim aşağıda belirtilmiştir.
-------------
Windows 98, Windows XP, Linux(Ubuntu,Pardus,Redhat) Microsoft Ofis 98, Microsoft Office 2003 (Word, Excel(iyi derece),Access(sql iyi derecede) Power )

Adobe, Macromedia Flash(script asist kullanılarak) , Adobe Photoshop, Dreamweaver,

Illustrator, Fireworks,

Freehand(az), Corel Draw(az), ProntPage(orta), Indesign(az)

Html(Üst düzey), Css(Orta düzey),

Orta seviyede PHP programlama dili ve Mysql, Access veri tabanı bilgileri
------------

Saygılarımla
Volkan Yüksel