Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sublimasyon Tranfer Baskı Makinası ve Yazıcısı

kerberos

🌱Yeni Üye🌱
iş değiştirmem sebebiyle baskı sistemimi satıyorum
1 aylık sublimasyon yazıcı ve combo tranfer makinası bardak tabak puzzle seramik metal şapka t-shirt bayrak gibi malzemelere combo tranfer makinası sayesinde bir kerede yazıcıdan aldınız istediğiniz görüntüyü tranfer edebilirsiniz sublimasyon sistemde baskı tranfer kağıdıyla yapılır ama çok büyük bir farkı vardır diğer sistemlerden
Subimasyon mürekkep 200 derecede gaz dönüşür ve baskı mağzamesinin üstüne yapışır yıkamayla çıkmaz çok dirençlidir.
ve diğer film baskılar gibi olmaz hissetmessiniz bile kağıttaki özel sublime mürekkebi tranfer eder kağıdı atarsınız

setin yanında kullanabilceğiniz t-shirt beyaz kupa sihirli kupa puzzle çeşitleri yastık çeşitleri transfer kağıtları sublimasyon ve koyu ,açık zemin pamuklu transfer kağıtları, teflon gibi sarf malzemeleride vericem
boya tankları doludur

Sıcak Kupa, Tabak, Şapka, Tekstil Transfer Baskı Presi

Multi Combo Pres, sağa ve sola doğru hareket eden düz tablasıyla gerçektençok kullanışlı ve çok işlevsel bir makinedir. Toplam 5 aparattan oluşmaktadır. Tamamen dijitaldir. Zamanı ve ısı değerini girin, gerisini combo halleder.
-Combonon gövdesi tamamen saf çelikten imal edilmiştir 5 ayrı aparattan oluşmasına karşılık, değiştirilmesi çok kolay ve uygulaması takdire değer doğrusu. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Ekipmanların kolay değişmesi size zaman kazandırır.
-Tüm tekstil ürünleri, T,Shirt, Şapka, Tabak, Kupa, Cam, Kristal, Fayans, Kumaş, Puzzle, Pvc, Ahşap Vb.
-Sadece Combo'ya özel, Kupa aparatı size bir defada kupanın tamamına baskı yapma imkanı sağlar. Combodaki en büyük ve takdire değer farklarda biride bu özellik. Ve tabiki sadece fişini dijital sayaca bağlamanız yeter hiçbir aparatı sökmenize gerek yok.
-Tabak aparatları iki ayrı boyda baskı yapmanızı sağlar. Makinenin sağa sola hareket edebilmesi baskıyı yaparken tabağın ortasını merkezlemekte kolaylık sağlıyor. Şapka aparatı istediğiniz fotoğraf yada figürü kolaylıkla şapka üzerine basar. Combonun sağasola hareket edebilmesi, 5 parçadan oluşması, bu parçaların çok kolay ve hız değişebilmesi, kolay kullanımı, baskı kalitesi ve tüm bunların sonunda fiyatını uygunluğu bu makineyi diğerlerinden daha cazip kılıyor.
-Eğer bu işe yeni başlamayı düşünüyorsanız Combo Multiyi tercih etmelisiniz.
Teknik Özellikler:
Voltaj: 110/220V
Güç: 1250W
Isı Aralığı: 0-380C
Zaman Aralığı: 0-999 Saniye
Düz Baskı Alanı: 30 X 38 cm
Kupa Çapı: 7,5 x 9cm
Tabak Çapı: 11cm ve 15cm
Şapka Çapı: 7,5 x 9cm
Ölçüleri: 65 X 38 X 30cm
Ağırlık: 40 Kg.
Otomatik Alarm
Tabla Üstünde Merkeze Yetiştirilen Basınç Ayar Vidası
Hareketli Üst Isıtma Tablası
Yüksek Basınç
Yüksek Isıtma

Epson Stylus R285 Printer (SUBLİMASYON SİSTEMİ DAHİL )

* MARKA: EPSON
* ÜRÜN: STYLUS PHOTO R285
* BASKI TEKNOLOJİSİ: 6 renkli mürekkep püskürtmeli fotoğraf yazıcısı, Nozzle yapılandrıması; her birinde 90 nozzle (Siyah,Cyan,Magenta,Sarı, Açık Cyan,Açık Magenta),Damlacık büyüklüğü 1,5 pl
* BASKI KALİTESİ: 5760x1440 optimize dpi
* BASKI HIZI: Siyah A4 37 syf/dk,Renkli metin A4 38 syf/dk, Fotoğraf 10x15:12 saniye(taslak modu)
* ARABİRİM: Yüksek hızlı USB , USB 2.0 özellikleri ile uyumlu
* SİSTEM UYUMLULUĞU: MS Windows 98SE/Me/2000/XP/xp-X64/Vista, Mac. OS 10.2.8 ya da üstü
* KAĞIT KULLANIMI: a4
* BOYUTLAR: 450 x 282 x 187 mm (GxDxY)
* AĞIRLIK: 5.4 Kg yaklaşık
* EXTRA -

Sublimasyon için Besleme Sistemi (6 Renk DOLU) (Epson R285)
6 Renktir (MCYK) mürekkephaznesi+ kartuşlar + iletme borularından oluşmaktadır. Baskıya başlayabilmeniz size sadece sublimasyon kağıt ve ısı presi yeterli olacaktır.
Sublimasyon Hakkında
Sublimation teknolojisi, sistem kurulum maliyetleri,baskı kalitesi ve ürün çeşitliliği ile günümüzün en çok tercih edilen dijital transfer baskı sistemidir.Sistem kurulumu için gerekli ekipman ,Bilgisayar (Grafik programları kullanabilecek kapasitede),scanner,printer (Sublimation mürekkeplerini kullanabilen) ve ısı transfer presinden ibarettir.Sublimation baskıda kullanılan mürekkebin özelleği 180-220 derece ısıda gaz haline gelerek polimer kaplı yüzeyleri veya polyester dokuları boyamasıdır. Sublimasyon ile özel yüzey kaplamalı ürünlere; yaka kartı, ödül plaket,mouse pad, metal etiketler, kupa(mug), bardak altlığı, anahtarlık, yönlendirme tabelaları, fayans gibi ürünlere ve polyester kumaştan üretilen ürünlere baskı yapılabilir. T-shirt veya kumaş baskılarında, diğer transfer baskı teknolojilerinden farkı kumaşın dokusuna işleyerek, yüzeyde hissedilmemesi ve yıkamaya olan yüksek direncidir.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...

1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içeriğinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

kerberos

🌱Yeni Üye🌱
sistem komple satılıktır tabak aparatı kupa aparatı press makinası şabka pres apartatı mürekkep beslemeli epson yazıcı besleme sistemi dolu boya tankları ve elimde kalan bardak t-shirt yastık transfer kagıtları teflon bant vs. alan hazır alacak kullanmaya başlıyacak herşey var ürün 2 aylık tertemiz ***************
fiyatı 2750

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özür

özür dilerim ama ben sıfır sistem kuruyorum hemde 1500 TL ye...çok pahalısın üstad haberin olsun

kerberos

🌱Yeni Üye🌱
aynısının sıfırını 1500 kuruyorsanız çok iyisininiz fiyat konusunda hatta piyasanın en iyi fiyatını siz veriyorsunuz bence
fiyat yüksek evet bende ffarkındayım ciddi olarak düşünen varsa vericem
1600 ze hepsini ne var ne yok

ressam77

🌱Yeni Üye🌱
ben ilgileniyorum arkadaş 1500 tl ye kuruyorsanız bu dediklerinizi buyurun. hazırım RENK REKLAM YALOVA adım Yaşar AKAR

FoxyCrea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet ben de talibim.. 1500 e kuruyorsanız..

handsamwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bu makinayı alabilirim görüşelim özelden mesaj atarsanız bana cep yada fiema bilgileri ile ilgili görüşebilirim.balıkesirden 2.el makinası satan arkadaşımız.

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beslemeli Epson Printer Satıcısıyım ilgilenenler özelden mesaj atsınlar...Fiyatlarımız çok cazip.

1500 tl ye süblimasyon sistem kurdurmak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atarsanız görüşebiliriz. iyi çalışmalar

visualB

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sana sadece gülüyorum :))))
Ben 2 yıldır Sublimasyon ve direk tekstil baskı yapıyorum.
arkadaşın ne marka ve nasıl bir ürün sattığını bilmeden kendi cihazlarını satmak için fiyat düşürüp avcılık yapıyorsunuz.
zaten sattığınız ürün kaliteli olsa burda müşteri avina çıkmazsınız. Sizi kınıyorum burada insanlar ürünlerini sunamayacaklarmı acaba?
sonra, satılan presin, mürekkebin vs. kalitesi önemli değilmi?
Sizin sattığınız ürünler ne marka bunun önemi yokmu? sizinki kalitesizki bu fiyat....
cemil Sarı

Forumlarda dolaşıp müşteri avcılığı yapanlardan nefret ediyorum...

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım sen beni ne kadar tanıyorsunda avcılık vs diyorsun...gel işyerime beğen bir yazıcı ve besleme ünitesi al combo 6in1 pres makinesini sana 1500 TL ye vereyim. İkinci El Malzemeye arkadaş o kadar fiyat vermiş ki inanılır gibi değil.

corneas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
helal kardeşim forum kirliliğinden başka birşey değil. almaya niyeti olan adam zaten arar bulur. burada şunu satıyorum bunu satıyorum diye yazmanın anlamı ne. işporta mı burası

visualB

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yaa bide adam özelden mesaj atmış
haddini bileceksin falan filan diyeee
inanamıyorum
forumlarda firma önerilebilir ama çıkıpta bir satıcı firmanın bu şekilde müşteri araması ucuz reklam yöntemine başvurması bana abes geliyor.
eğer reklam yapacaksan gir foruma reklam banner falan ver dergi reklamı verrr
Lütfen görüşlerinizi paylaşınnn

rtekin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm

üstad acil epson beslemeli yazıcı lazım
artı plotter 60 lık uygun fiyat
*** özelden yazabilirsiniz

mzmz600

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar benimde böyle bir sisteme ve ploteere ihtiyacım var telim 0532 405 94 55

g.h.u.t.

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bende bu sistemi yapmak istiyorum .aslında ben matbaacıyım.burda herkes biseyler yazmış onu alma bunu alma sakın gibi...
kafam karıstı.ayrıca bi matbaacıya bu sistemi önerirmisin.1000-1500 tl için bu iş yapılır herhalde getirisi nasıl bilmiyorum ama...

mzmz600

🌱Yeni Üye🌱
yapalım da ben bulamadım

bende arıyorum fikir aılş verişi yapsak....

dostum fikir alışverişi yapalımda ben henüz bulamadım nette satan epey firma var fiyatları 1500 civarı comboların,bende büyük ihtimalle combo alacağım ,bulabilirsem ikinci el arıyorum bakalım kısmet,geçenlerde bir firma vardı plaket filanda veriyordu bir miktar yanında ama şimdi bulamadım onu,

ertan eray

🌱Yeni Üye🌱
selamlar.
elimde 38*38 press+bulk sistem+epson D120 prınter+mürekkepleri dolu, sistem var.
(sıfır makina)
fiyat : 1450 tl Kdv dahil. tel: 0533 410 85 65