Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Süreyya Oluk Araç Giydirmesi Çalışması

cagcag

🌱Yeni Üye🌱
pek iyi değil ama idare eder eline sağlık

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
araç giydirmeden hiç anlamam ama benim gözüme hoş göründü. çalışmalarınızda başarılar dilerim.:tongueout::tongueout:

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eminim çalışırsanız daha güzelini başarırsınız. Bunu yapabilen daha da iyisini hayli hayli yapar. Başarılar dilerim :)

akaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize sağlık bence genel olarak hoş görünüyor. sadece sağ tarafdaki resim ve üçgen bölge göze iyi görünmüyor.

mezetha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Renk seçimi bence resimleri göstermek istediğiniz tarza uygun ama resimlerin yerleşiminde ve seciminde biraz aksaklık var bu resimler cokta kendini göstermeyebilir birde kabartma efekti fzla verilmiş bence.özellikle bu tür kabartma efektlerinde gerçekte istediğiniz sonucu almak için kenarlara verdiğiniz her kıvrımı önemi artıyor yüksek çözünürlükte çalşmanız ve baskı aşamasınıda düşünerek renkleri makinanınızın durumuna göre ayarlamanız gerekiyor birkeresinde bununla ilgili bir hata yapmıştım kabartma efektlerinde özellikle metalik görüntü vermek istediğiniz yerlerde renk kodlarına dikkat etmeniz gerekiyor.tasarıma geri dönelim çenem düştü :) ben doğrusunu izolasyon olarak biliyorum tekrar gözden geçirmenizde fayda var ve alttaki yazılara kontür verirseniz daha net okunacağını düşünüyorum.elinize sağlık

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Karmaşa var. Tek bir detay görseli kullansan daha sade, net bir çalışma çıkardı. Paylaşım için teşekkürler. Başarılar dilerim...

rüzgar adam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Slm çalışma ham biraz daha kendini zorlamalısın diye düşüyorum kabartma yazılar olmamış alttaki yazı sitili iyi değil zemin olmamış umarım yorumlaya çalışmışımdır... Iyi günler kolay gelsin

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nickinize bakarak konuşmam gerekirse ;..

Bir bayanın tabelacılık sektöründe faaliyet görtermesi oldukça önemli bir durum bence .
Çalışmalarınızı takip ediyorum gayette başarılı
Yeri gelir eline bir metre alıp aracı ölçmen gerekir ki bu okadarda kolay bir iş değil
Kim demiş tabelacılık erkek mesleği diye ..

güzel bir çalışma olmuş eline sağlık ; ama önde kullandığın dikine olan resmi diğerleri gibi kare kullansan bir bütünlük sağlardı diye düşünüyorum iyi çalışmlar

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Elinize Sağlık ama Sanki biraz amatöre benzer bi çalışma olmuş bağzı çalışalarınıza bakmıştım ama bu çalışma biraz sanki grafikerliğe yeni atanmış bi çalışmaya benzedi tahmin ediyorumki sizde bu çalışmayı beğenmediniz nedeni müşteri bu şekilde istediği için olabilir diye düşünüyorum. Ah bu müşteriler yokmu illa istediğim olacak sözleri :):):)

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Elinize Sağlık ama Sanki biraz amatöre benzer bi çalışma olmuş bağzı çalışalarınıza bakmıştım ama bu çalışma biraz sanki grafikerliğe yeni atanmış bi çalışmaya benzedi tahmin ediyorumki sizde bu çalışmayı beğenmediniz nedeni müşteri bu şekilde istediği için olabilir diye düşünüyorum. Ah bu müşteriler yokmu illa istediğim olacak sözleri :):):)

haklısınız ama yapcak bişey yok hep söyleriz bu böyle olmaz hoş durmaz falan diye ama onların istedikleri oluyo en sonunda yine müşteri herzaman herşeyi bilen ve haklıdır :) tşkler yorumun için

deahtangel

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
genel itibarıyla güzel fakat yazılarında kullandığın efektlerden dolayı göz yoruyor :) eline sağlık

romanart

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize sağlık.alanı daha verimli kullanırsanız daha iyi olur sanırım.ona ecnebice konsept mi diyorlar?

E.YORUM

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben de sagdakı dıkdortgen ve alttakı yazıların beyaz olması konusunda kararsızım orda bıraz oynama yapsan daha ıı olur belkı değiştirip tekrar sunarsan aradakı farkı gormus oluruz

eskicumali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline sağlık güzel ama eksik 1 o sağ taraftaki dikdörtgen şekil olma-ma lı ve alt taraftaki beyaz yazıların da koyu renk örn. siyah kontürü olmalı diye düşünüyorum. iyi çalışmalar...