Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sürücü kursu için reklam çalışması

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
ataksrckursu6l305.jpg
arkadaşlar sizce hangisi?
https://img93.imageshack.us/img93/6136/ataksrckursu6l305.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
iletişim bilgileri değiştirilmiştir

ALİ KARAKAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dersafisleri.com
5. çalışmanız fena değil ama siyah zemin yerine gökyüzü mavisi kullanıp araçları da bir yola yerleştirseniz. Karanlık olmuş gibi. Ayrıca sarı renk gitmemiş.

ajansmert

🌟Usta Tasarımcı🌟
ali bey yorum için tşk, iletişim bilgileri kutucuğundaki sarı rengin sebebi,yollardaki trafik levhalarında ok işaretiyle yön gösterenler 2 renk,2 sinide kullanmış oldum,iletişim bilgileri dikkat çeksin diyede öyle yaptım.

geomania

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her zaman yineliyorum siyah etkileyicidir evet ama risklidir. matbaa işlerinde çok iyi netice vermeyebilir. dijital çalışmalar için daha kullanılabilir. çalışmaların geneli için yorum yapacak olursak 1,2,3 ve 5 gözü çok yoruyor ve ilk bakışta karışık görünüyor. 4 ve 6 ise iyi dengelenmemiş boşluklara sahip.
çalışmaları geliştirebilmek için çok daha fazla gözlem yapmanı öneririm.
emeğine sağlık
gelişmene katkı sağlayabilecek isek ne mutlu

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Çok karışık bir düzenleme olmuş araçların hepsini yanyana koyarak kullanmanız tasarımınızda pek hoş durmamış biraz daha düzenli estetik bir biçimde düzenleme ve görsellerin yerleştiriliş biçimlerine önem verebilirsiniz hepsini bir araya getirmeniz sanki sürücü kusundan çok trafikte bir şıkışıklık sorun var gibi durmuş :) biraz değişiklik ve renk üzerinde deneme çalışmalarınla çok daha güzel çalışmalar çıkacaktır emeğinize sağlık.