Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

T-Shirt baskı konusunda yardım

MILAN0

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
pixellovestudios.com
Arkadaşlar ben tişört tasarım ve baskı işine girmeyi düşünüyorum tasarımları kendim yapıyorum ama baskıyı nasıl yapacağımı bilmiyorum, onun özel baskı makinaları oluyormuş ama nasıl bir makina kullanmam lazım, ismi nedir falan bulamadım. Bana yardımcı olur musunuz? lcw, mavi gibi markalardaki tişörtlerin üzerindeki baski türü nedir nasıl yapılır bana bilgi verebilirseniz sevinirim. Mesela Crazy tişörtleri var istanbul/merter'de onlar gibi birşey yapmak istiyorum. (https://www.crazy.com.tr) Emprime tekniği pek aklıma yatmadı. Bilgi verirseniz çok minnettar olurum.

Bunlarda tasarımlarımdan 2 örnek.

Son düzenleme:

Benzer konular

alarabaybas

🌱Yeni Üye🌱
ilk aşama için baskı makinası almana gerek varmı pek bilemedim baskıcılarla çalışabilirsin.kasnak baskılarla başlayabilirsin...

guraykurtoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Beyaz üzerine çalışıyorsan ısı transfer tekniğini kullanabilirsin yok her renk tshirte baskı yapacağım diyor isen dijital bir makine almalı veya serigrafici ile çalışmalısın adet fazla olur ise problem çıkmaz az ise kalıp maliyeti yüksek yapmak istediklerin sadece hayallerinde kalır.

princesamerve

🌱Yeni Üye🌱
Tişört baskısı ile ilgili bi sorum olucak, genellikle (yukarıdaki örnekte de olduğu gibi) tişörtün orta kısımlarına baskı yapılıyor. Tamamına da -kolları yaka kısmı dahil- baskı uygulanabiliyor mu?

ycakici

🌱Yeni Üye🌱
süblimasyon baskı

Tişört baskısı ile ilgili bi sorum olucak, genellikle (yukarıdaki örnekte de olduğu gibi) tişörtün orta kısımlarına baskı yapılıyor. Tamamına da -kolları yaka kısmı dahil- baskı uygulanabiliyor mu?[/QUOT

komple baskı yapa bilmeniz için süblimasyon sistemiyle çalışmalısnız yada direk pamukluya dıkılı halde degılken parca metraj tekniğini kulana bilirsin