Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

T shirt baskısı konusunda yardımcı olurmusunuz?

taylantan54

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bizde t shirt e baskı yapıp satmak istiyoruz... sitede bazı şeyler okudum... benim sormak istedigim sadece t shirt baskısı yapmak için nasıl bir sistem almalıyım... yani hem bana başlangıç maliyeti olarak hem t shirt maliyeti olarak ve kalite olarak benim şartlarım dahilinde olmasını istiyorum... bunun için sanırım dgital baskı makineleri hem maliyet olarak hemde başlangıç olarak bana agır gelir... sublimasyon baskı mı yapmalıyım sizce... yoksa başka tavsiyeleriniz olurmu... benim yapmak istedigim baskı türleri yaklaşık a4 büyüklügünde olacak yani çok büyük baskılar olmayacak... 2 liradan düz renk tshirt alabilecegim yer buldum yaklaşık 145 gr mış t shirtler 30/1 suprem kumaş... bu fiyat iyimi daha ucuza bulabilirmiyim... yardımcı olursnız çok sevinirim... aslında aklımda dijital baskı makinesi var çünkü direkt olarak t shirte baskı yaptıgı için ama gördügüm kadarıyla baya maliyetli yani 4000-5000 liraya çözebilecegim birşey degil sanırım... o yuzden daha ucuz bi yöntemle başlamam iyi mi olur... tabi kalite konusundada bi fikrim yok hangi baskı daha uzun ömürlü daha kaliteli... şimdiden yardımlarınız çin teşekkur ederim...