Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tabela yapmak için...

marol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar hepiniz güzel veya çirkin yaptığınız tabelaları yorumlanması için koymuşsunuz ama bu tabela en iyi hangi programlarla yapılır. Bu işe yeni başlayan biri olarak bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Sitenin tamamını inceleme imkanım olmadı. Eğer bu konu başka bir alanda varsa çok özür diliyorum. Yardım edenlere şimdiden çok teşekkürler.

Benzer konular

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
En iyi program olarak corel diyorum ben.

marol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birde tabela yapmak için dikkat edilmesi gereken noktalar neler ve bir tabelanın ne gibi özellikleri olmalı? Bu konularıda açıklarabilirseniz çok memnun olurum. Çok teşekkürler:smile:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Işıklı tabela yapacaksanız folyo kesim yapmayı tercih edin.Dijital baskılarda ışık yandığı zaman renklerde açılmalar olur.Folyo kesim yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken şey folyo ustune folyo yapıştırılmamalıdır.Çift kat folyo olduğu zaman o kısımdan ışık çıkmaz.Zemini dişi kestirip harfleri direk pleksi ye yapıştırmanız gerekir.Işıksız tabelalarda en kolayı germe vinil tabeladır.Daha çok detay varda yazmakla bitmez.

marol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler ama ben daha çok tasarımından bahsetmiştim çok özür dilerim :( yanlış ifade kullanmışım ama bunuda açıklayabilirseniz çok memnun olurum yani corelde yapıyosak eğer ne gibi özellikleri olmalı mesela neon ise bu neonu nasıl belli ediyoruz ne bilim ledlerle yapılmışsa nasıl belli ediyoruz bilgisayar ortamı ile ilgili bütün bilmek istediklerim ama bunlarıda öğrendiğim iyi oldu belki bir gün işime yarar :)

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Corel dersleri kısmında biraz araştırma yaparsanız resimli anlatımlar var.Formda mevcut.İyi Çalışmalar

fenerliado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pratik anlamda corel görsel anlamda max ve benzeri 3d kullanılmalıdır