Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tablet almak için yardım istiyorum.

nacyaa

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar,

matematik ve geometri ders anlatım videoları hazırlayıp bir site yapmak istiyorum. araştırma yapıyorum. ve bir grafik tablete ihtiyacım var. fakat nasıl bir şey almam gerektiği konusunda bir fikrim yok. sizleri de bu sebeple rahatsız ediyorum. sadece konu anlatıp soru çözeceğim. başka hiç bir işim olmayacak. bana hangi marka ve hangi özelliklerde bir tablet önerirsiniz. çok da pahalı olmamalı. bir de tableti aldıktan sonra hangi programların bana yardımcı olabileceği konusunda eğer bilginiz varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirm. ilginiz için şimdiden teşekkürler,iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr

nacyaa

🌱Yeni Üye🌱
bir şey soracağım. uc-logic lapazz wp8060 grafik tablet aldım fakat içerisinden kablosuz mause ve yedek uç çıkmadı. ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz? (özellikle kablosuz mause oluyor mu kutu içerisinde bunu merak ediyorum)

Merhaba 5540 modeli gibi bir tablet modeli işinizi fazlasıyla görecektir.

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP5540 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Programlar konusunda önceden sorulmuş sorular bölümlerine bakarsanız cevap vermiş olan ögretmen arkadaşlar var

Umarım yardımcı olmuştur.

iyi çalışmalar , hayırlı günler.

UC Logic Turkiye

Bana yardım edebilir misiniz. uc-logic lapazz wp8060 grafik tablet satın aldım. içerisinde gönderilmiş olan cd yardımıyla kurdum. sağ altta pc nin tableti tanıdığına dair simge çıktı. aygıt yöneticisinden kontrol ettim sorun görünmüyor. ancak tableti bir türlü aktif hale getiremedim. tableti kurmadan önce pc ye format atıp win7 ultimate 32 biti yükledim. bir türlü kalem aktif olmuyor. tableti pc ye bağladığımda mavi ışığı yanıp sönüyor. sonrasında hiç bir ışık belirti yok. lütfen bana yardımcı olun. tablette bir arıza söz konusu olabilir mi. neler yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. (ayrıca setup dosyalarını silip kendi internet sitelerinde verdikleri linkten de driverları yükledim sonuç yine aynı)

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Hem mesaj ile hem de posta konu açtığınız için forum kullanmaya çok alışık olmadığınızı anlıyorum.
Aynı yazdığınız mesajınıza detaylı cevap verilmiştir.