Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tablet Denemesi PS'de hatun:D

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar ben çizgilerden çok gölgelerle hatları vermeye çalıştım ama tablete alışmam uzun zaman alacak herhalde:) Merak edenlere tabletin modeli: Logic LaPazz TWA60.

tabletdenemecopy.jpg

:rofl:

Benzer konular

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet haklısını bakıp geçmekte korkunç:) hele de kulak çok korkunç neyse geliştireceğim ve sizlere tekrar sunacağım merak etmeyin mahrum bırakmam bu zevkten:p

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Epey bir detay işlemişsiniz. Daha önce grafik tablet kullandığım için zorluğunun da farkındayım. Bu sanırım geliştirilmek üzere çizilmiş. O yüzden bence ilk denemeye göre oldukça başarılı bir çalışma olmuş. Ama dudağın etrafında siyah çizgi, yüz renginin ten renginden oldukça fazla açık oluşu, kulağı zaten söylemişsiniz, gözlerdeki biçimsizlik yani biraz fazla uzun ve engebeli duruyor; değiştirilebilirse şimdikinden daha başarılı olur diye düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar ve kolay gelsin.

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Epey bir detay işlemişsiniz. Daha önce grafik tablet kullandığım için zorluğunun da farkındayım. Bu sanırım geliştirilmek üzere çizilmiş. O yüzden bence ilk denemeye göre oldukça başarılı bir çalışma olmuş. Ama dudağın etrafında siyah çizgi, yüz renginin ten renginden oldukça fazla açık oluşu, kulağı zaten söylemişsiniz, gözlerdeki biçimsizlik yani biraz fazla uzun ve engebeli duruyor; değiştirilebilirse şimdikinden daha başarılı olur diye düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar ve kolay gelsin.

evet haklısın deneme çalışması oldu zaten öyle birşey oldu ki bir yerden sonra takıldım ytapamadım bir türlü tam dediklerin benim sorunum oldu... teşekkürler