Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

TAM ZAMANLI DENEYİMLİ GRAFİK TASARIMCI - İstanbul

Murattas

🌱Yeni Üye🌱
TAM ZAMANLI DENEYİMLİ GRAFİK TASARIMCI

Program/Seviye: Adobe Indesign (Çok iyi)
Keyshot (Çok İyi)
Adobe Illustrator (İyi)
Photoshop (İyi)
Adobe Acrobat PRO (İyi)
Microsoft Office Programları (İyi)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: GSB OILLESS
1996 yılında kurulan firmamız, uzun yıllar standart kalıp elemanları konusunda pazarlama ve satış temsilcilikleri yapmakta iken 2001 yılında başlattığı üretim faaliyetleri ile otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu standartlara uygun otomobil gövde kalıbı parçaları imalatları ile otomotiv ana ve yan sanayilerin tercih ettiği bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Üretim ve yönetim sistemlerinin sürekli gelişimi, GSB OILLESS’ in FORD, FCA, PSA, BMW, VW-AUDI, RENAULT gibi başta gelen otomotiv üreticileri tarafından onaylı tedarikçi firma olmasını sağlamıştır.

Aynı zamanda firmamız İtalyan ortaklıdır.

Detaylı bilgi için; http://www.gsb-oilless.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İş ve Pozisyon Tanımı
- Firmamızda Grafik Tasarım Uzmanı pozisyonunda
- Indesign programında ürün kataloğunun hazırlanması ve baskı sürecinin takibi (Ağırlıklı olarak)
- Satış&Pazarlama hacminin artırılmasında kullanılacak materyallerin hazırlanması (Broşür, CD içeriği, Presentasyon, ppt sunumlar)
- Yurtdışı fuar vb. organizasyonlar için gerekli görsellerin hazırlanması, Render alınması
- Websitemize veri girişi (Yönetim & Veri girişi - düşük frekanslı)

E-posta: operation_01@gsb-oilless.com

Telefon: +90 216 442 10 89 - 113

Murattas

🌱Yeni Üye🌱
İlan Güncelleme

Tam Zamanlı (Full Time) çalışma şekli Freelance olarak güncellenmiştir.

İş Tanımı; Indesign programında ürün kataloğu hazırlama (Proje veya bölüm bazlı)