Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi

ihsanutku

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yetkilendirilmisgumruk.com
Merhabalar herkese ilk tasarımım düşüncelerinizi ve eksikliklerimi söylerseniz çok sevinirim :) Herkese hayırlı çalışmalar..

1280x1024 çözünürlüğünde tasarladım :)

websitem.jpg

Son düzenleme:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabalar herkese ilk tasarımım düşüncelerinizi ve eksikliklerimi söylerseniz çok sevinirim :) Herkese hayırlı çalışmalar..

Adreside veriyim canlı olarak girebilirsiniz :) **********
1280x1024 çözünürlüğünde tasarladım :)

birde ne güzel adrersi vereyim demişsiniz
siz web sitesi yapan zatı muhterem
bu forumun kuralarından haberdarmısınız?

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
hımhımhım zemin tanıdık geldi....

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Zeminin tanıdık gelmesi normal online olarakta yapılabilen ve bu sitedede kullanılan stripelar :)

Arkadaşım siten çok düzensiz görünüyor.Hızlı menüdeki fonta verdiğin efekt kötü ve hizalama diye birşey yok.Detaylı bilgilerdeki yazıya sola hizalasan daha iyi olur.Son haberlerdeki shadow abartı.Genel olarak kötü.

ihsanutku

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yetkilendirilmisgumruk.com
yorumunuz için teşekkür ederim :) onun öyle gözüküyor olmasında etkili olan javascript kullandım otomatik gölge veriyor menülere tıklayınca içerik değişiyor :) bakalım zamanla geliştiririz daha toyum :D geliştireğim kendimi, neticede sosyal içerikli siteler yapmaya çalışıyorum belki kendimden başkalarınada bir gün yararım dokunur :) çok teşekkür ederim ..

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Meraklı olman güzel bişey.Sürekli tasarımlar yaparak,siteleri dolaşıp inceleyerek ve araştırarak kendini geliştirirsin.Ben ilk yapmaya başladığımdaki tasarımlarım olsada koysam buraya çok kötüydü ama yinede hiç isteğimi kaybetmedim ve kendimi geliştirdim.Grafikerlik güzel bir meslek ve evinde oturduğun yerden para kazanabilmek cidden çok hoş :)