Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarımcı Grafiker aranıyor - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nasip

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımcı Grafiker aranıyor

Program/Seviye: Correl - Freehand - Photoshop - Illıstrator programlarını kullanan ağarlıkta tasarım işiyle uğraşan grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ağırlıkta Mutfak Plastik Ürünlerine Etiket çalışmalaarı , broşür çalışmaları Nadirde olsa katalog çalışması, kutu çalışmaları

E-posta: adanurirfan@hotmail.com

Telefon: 0212 671 86 71

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

grafi_2010

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 yıllık ofset grafikeriyim sticker karton etiket yıkama talimatı vs.tasarım ağırlıklı ilgilenirseniz pc kullanıorum yenibosnada oturuorum 26 yaşındayım evliyim grafik tasarım mezunuyum.lise dilek-karaer@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz dilek

siz sanırım sticker etiket üzerine çalışıosunuz işiniz serigraf klişe zetler bükme payı var işinizde ben bununla ilgili bir firmada bir ay çalıştım az çok bu konudada deneyimim var

efsane-dogukan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
9 yıllık grafikerim matbaa ajans açık hava reklamcılığı 3d tasarım konularında uzmanım tasarımcı grafikerim 2,500 tl maaş düşünüyorum size uygun olursa görüşelim 0554 995 50 48

hande457

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum iyi derecede freehand bilgim ve orta düzeyde photoshop bilgim var eğer düşünürseniz ilginizi beklerim teşekkürler...

nasip

🌱Yeni Üye🌱
Tasarımcı Grafiker - İstanbul

Tasarımcı Grafiker

Program/Seviye: Photoshop - Corel - Freehand - illustratör Proglarını kullanabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Çoğunlukla etiket Nadirde olsa broşür , Katalog tasarlıyabilecek
Tasarımcı grafiker

Çalışma Saatlerimiz :08:30 - 18:30 arası Cumartesi Saat:13:00 kadar

İkitelli Organize San. Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi C/5 Blok No.257 Başakşehir

E-posta: adanurmatbaasi@hotmail.com

Telefon: 0212 671 86 71

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...