Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bilgiler için çok teşekkürler (yeni olarak) bilgi topluyorum bunlar her zaman aklımda bulunması gereken önemli detaylar şimdiden arşivimde yer alacak detaylar tekrar teşekkürler

arşivine almana sevindim. bu siteninde arşivinde olması bence büyük fayda..
konu açılalı bir yılı aşkın süre olmasına rağmen hala fayda sağlıyorsa ne mutlu bana.. iyi çalışmalar iyi forumlar

CMYK44

🌱Yeni Üye🌱
Montaj işini öğrenmek için matbaada çalışmalısınız bence.yoksa devamlı uygulamadığınızda unutulabiliyorda. Ofset öyle bişi ki tramların bile yönü var.matbaada bence ücret almasanızda takılın derim hani

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
daha dün gönderdim baskıya Moda Katoloğu sonuçları nasıl olacak acaba :) bıçak payları sırt payı kenar boşlukları vs. ayarladım herşeyi ile peki yapmam gereken başka ne var ?

ibooo

🌱Yeni Üye🌱
selam aleykum ben yerel gazete cıkartıcam bi tasarımcıya ıhtıyacım var konusmak ısteyenler. **** adresinden bana ulasabilirsiniz

hasretimsana

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tek yapamadıgım sey montaj bir öğrensem hersey tamamda dikkatle okuyup uygulayacagım cok sağol

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
tek yapamadıgım sey montaj bir öğrensem hersey tamamda dikkatle okuyup uygulayacagım cok sağol

Rica ederim umarım yararlı olmuştur..
Ben de epeydir montaj yapmıyorum ne yazık ki.. Gerçekten bilgiler köreliyor bi süre sonra.. Tasarımlar istediği kadar gelişe güzelleşe dursun, teknik bilgi unutuldugu zaman an geliyor neye ugradıgınızı şaşırıyorsunuz çok iyi bildiğiniz şeyi hatırlamayınca...

serayhsky

🌱Yeni Üye🌱
yaa bu montaj konusunu çözmek lazım. şu montaj programları hakkında bi aydınlatsanız biziii???

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
yani montaj grafikerlerin bel kemiği :) paylaşım için teşekkürler.