Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarimla ilgili - Hangisi dogru?

oflum61

🌱Yeni Üye🌱
Hangisi dogru? Yazilari nereye göre ortalamam lazim, veya baska türlü nasil yapilir, sizce?

Tesekkürler.

grafikon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana göre 2.sıradaki daha göze hoş durur, fotoğraftan gri zemine çok sert bir geçiş var o yüzden yazıyı diğer fotoğrafın üstüne bindirmemelisin diye düşünüyorum, İki ayrı ögeyi birleştirme çabası gibi durmasın, fotoğraftan gri zemine geçiş zaten orayı ayırmış iki ayrı bölge gibi kullan orayı gri zemin ve fotoğraf.

ademeser

🌱Yeni Üye🌱
gri alana göre ortaladığın daha iyi duruyor fakat o gri fazla değil mi? bende genelde yemek fotoğrafları ile uğraşıyorum ve bu tip renklerden kaçınıyorum çünkü yanındaki fotoğrafların soluk ve kötü algılanmasına neden oluyor halbuki fotoğraflar çok canlı ve renkli o gri tonu tüm sıcaklığı bozuyor bence.

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
Bence üstelik logoyu gri alana, kırmızı bant içindeki yazıyı da toplam alana ortalamak daha doğru. Ayrıca arkadasa katılıyorum gri kullanacaksanız da daha açık bi gri kullanmakta fayda görüyorum

oflum61

🌱Yeni Üye🌱
yazmaya unutmusum, grin alan cam oluyor... yani bu cama folye ve dijitalsbaski olarak gelecek.

tesekkürler

oflum61

🌱Yeni Üye🌱
Bence üstelik logoyu gri alana, kırmızı bant içindeki yazıyı da toplam alana ortalamak daha doğru. Ayrıca arkadasa katılıyorum gri kullanacaksanız da daha açık bi gri kullanmakta fayda görüyorum

Hmnnn....
biraz gözümüzü yaniltmiyormu?

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Sağdaki şekli ile uygun.
*İki kelimeyi birbirine yaklaştırmalısın
*Beyaz konturun kalınlığını iki katı veya daha fazlası yapmalısın.

( bence )

7sbornia

🌱Yeni Üye🌱
Konuyu hortlatmanın anlamı olmayabilir ama bu müthiş siteye yeni katıldığımdan dolayı yazıyorum. Arkadaşlarımızın yorumlarını okumadan önce gözüme ilk çarpan kırmızı bant oldu. Bencede kırmızı bantı gri bölüme ortalamalıydın. Ayrıcı alttaki boşluk olan gri bölüme ne gelecek. Çünkü çok boşta duruyor.