Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tavsiye Puanı Nedir? ...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konuyu dün açmıştım Sn. Volkan Tekin "arama yapmadan konu açmayınız" uyarısı ile silmiş. Volkan Tekin'in verdiği link benim sorumun cevabı değil...
Konuyu açmadan önce forumda arama yaptım bulamadım verilen linkteki bilgiler tecrübe puanını anlatıyor ben ise tecrübe puanını soruyorum ... (Bu arada benim tecrübe puanım 2300 sıfır değil)

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konuyu dün açmıştım Sn. Volkan Tekin "arama yapmadan konu açmayınız" uyarısı ile silmiş. Volkan Tekin'in verdiği link benim sorumun cevabı değil...
Konuyu açmadan önce forumda arama yaptım bulamadım verilen linkteki bilgiler tecrübe puanını anlatıyor ben ise tecrübe puanını soruyorum ... (Bu arada benim tecrübe puanım 2300 sıfır değil)

Bir önceki sorunuzu yanlış anlayarak müdehale ettiğim için özür dilerim.

Tavsiye Puanı adından da anlaşılacağı üzere sitemizi arkadaşlarınıza önerdiğinizde üye olurken sizin kullanıcı adınızı yazmaları ile artar.

Bunun için arkadaşlarınız üye olurken kayıt formunda "Kişisel Bilgiler" bölümündeki "Tavsiye Edenler" kısmına sizin kullanıcı adınızın yazılması gerekmektedir.

Örnek olarak benim tavsiye puanıma bakabilirsiniz. "Tavsiye Puanı: 20" Bu demek oluyor ki benim arkadaşlarımdan 20 tanesi benim kullanıcı adımı yazarak üye olmuştur.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Açıklama için teşekkür ederim. Üye olalı çok zaman olduğu için o bölümü unutmuşum...