Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tecrübeli grafik tasarimci ariyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersin_nergiz

🌱Yeni Üye🌱
İstanbulda 13 yıllık firmayız.. tecrübeli grafiker arıyoruz. lütfen özelden PM. atınız..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ersin_nergiz

🌱Yeni Üye🌱
TecrÜbelİ Grafİk Tasarimci Ariyoruz(İstanbul)

Firrmamizda çalışmak üzere matbaa deneyimi olan yaratıcı arkadaşlar arıyoruz. Cv’ nizi ve varsa çalışma örneklerinizi özel mesaj ile gönderebilirsiniz.

curunay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba anadolu üniversitesi resim öğretmenliği güzel sanatlar eğitimi grafik ana sanat bölümünden 2005 te mezun oldum. izmirde çalışıyorum ama istanbula yerleşmek istiyorum. eğer ilgilenirseniz portfolyomu yollayabilirim. aktif olarak 4 yıla yakındır çalışıyorum. matbaa temelliyim.

rgrgn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Free lance olarak çalışmak isterim. İlgilenirseniz mesajlarınızı bekliyorum.

rgrgn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba;
Web üzerinden freelance çalışmayı düşünürseniz özelden iletişime geçebilirsiniz.

aysetemel

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop, Corel, freehand bilmekteyim lakin profösyonel değilim anadolu yakasında oturmaktayım 6 yıllık açık hava reklamcılığı ve matbaa tecrübem var

aysetemel

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop, Corel, freehand bilmekteyim lakin profösyonel değilim anadolu yakasında oturmaktayım 6 yıllık açık hava reklamcılığı ve matbaa tecrübem var

murti

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben Murat BERKOZ
kısaca 4 yıldır grafik tasarım ile ilgilenmekteyim.aynı zamanda çizim dersleri almaktayım.çeşitli ajanslarda ve yayıncılık sektörlerinde grafik tasarımcı ve jr art director olarak görev aldım.
Konular:Kurumsal kimlik, afiş, katalog,dergi,broşür,e-ilani,logotasarım vs.
pc ve mac kullanıyorum.
photoshop freehand corel drw. illustratör kullanmaktayım.
Referans:Crystalland Kristal Eşya ve Promosyon, Demo Teknik Fuar Stand Tasarımı, Paprika Reklam Organizasyon, 10.Köy Reklam İletişim Organizasyon - Art Director Yardımcısı, h+p Yayıncılık - Grafik Tasarım, Gong İstanbul - Jr. Art Direktör
Eğitim: Şişli Sürekli Eğitim Merkezi Grafik Tasarımı Kursu(100 tam puanla, 1. olarak),
Atölye Moda (çizim dersleri)
Anadolu Üniversitesi-İşletme Fakültesi

ilgilenir iseniz mesajlarınızı beklemekteyım özel mesajdan mail adresinizi yollayabilir iseniz cv mi gönderebilirim.
iyi günler..

epigon

🌱Yeni Üye🌱
merhaba. freehand, photoshop ve quarkxpress programlarını kullanıyorum.
ajans ve yayıncılık deneyimim var. su an calışmıyorum.

kara_1

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben Sönmez Karabıyık Akademi mezunuyum 25 yıldır bu işi yapıyorum. ilgilenirseniz emali ardesi verin CV göndereyim.

avon61

🌱Yeni Üye🌱
10 yil tecrubeli grafiker. Guner SAGLAM. 01.09.1981 Yomra/Trabzon dogumlu. Bekar bir bayan. Ilk ve ortaokul egitimini Beylerbeyi’nde aldi. Darica Lafarge Aslan Çimento Endüstri Meslek Lisesi Matbaa Bölümü mezunu. ingilizce'ye ilgisi büyük. Su an okuma, yazma ve konusma orta duzeyde. Meslegini çok seviyor. 10 yillik tecrübesiyle, yaraticilik ve tasarim
onun isi. Sıkı bir Yesilay’ci. Kariyer hedefi; profesyonel bir ortamda yaraticiligini özgüveni ile birlestirerek kurumsal bir yapi içerisinde ekip çalismasina ve verilen görevlere katki sunmak. Bazi gazete ve matbaalarda Grafik tasarimci, Bilgi islem sefi, Matbaa on hazirlik sorumlusu olarak görev yapti. En son çalistigi, sirketteki görevi 2 yil sürdü. Halen “Marmara Vitrin” adli ekonomi ve sanayi dergisinin proje tasarimciligini devam ettiriyor. Musteri portfoyu genis. Su an çalismiyor. B sınıfı surucu ehliyetine sahip. Aktif araç kullanıyor. Anadolu Yakası'nda is ariyor.
iletisim : Pm (özel mesaj) yolu ile

yirmi5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işin ne tasarımına hitap ettiğini ücreti semti ve bunlar gibi hayati şeyleride belirtirseniz seviniriz... 12 yıldır açıkhava reklamcılığı ve tasarımla profesyönel olarak ilgileniyorum ayrıca üretim konusunda gerekli teknik bilgiye sahibim ilgili zümreye duyrulur..

elif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şirketiniz hangi semteydi?

avon61

🌱Yeni Üye🌱
Firmanız İstanbul'un hangi ilçesinde acaba?

NUMBER_ONE

🌱Yeni Üye🌱
yeterli derecede iş tecrübesine ve hassasiyetine sahibim. siparişleinizi titizlikle hazırlar baskıya hazır halde msn den gönderebilirim bilginize...

curunay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yani çok garip çok önceden başvurmuşum yazmışım işeyler cevap gelmemiş nasıl bir ilgidir bu anlamadım..

ersin_nergiz

🌱Yeni Üye🌱
Ehliyetli Bay Grafiker Atanıyor

Promosyon Firmamızda Grafik Tasarım Departmanına Matbaa deneyimi Olan Ehliyeti olan Gerektiğinde Teslimat Yapabilecek ve Web Sitemizi Güncelleyecek Grafiker Bay Ekip Arkadaşları Alınacaktır.
CV lerinizi gönderceğiniz adres:*****@******.com

abbesusse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.abbesusse.blogcu.com
şunu daha açabilirsiniz;
web sitemizi güncelleyebilecek, müşterilerimizin sitelerini oluşturucak, promosyon pazarlama veya müşterilere ürünlerini götürüp gerektiğinde tahsilata gidebilecek, kreatif yönü yüksek, istenilen programları kullanılabilecek takım arkadaşı aramaktayız.......

ersin_nergiz

🌱Yeni Üye🌱
Bay Tasarımcı Alınacaktır (İstanbul)

Web Sitemizi Güncelleyebilecek, Azda Olsa Grafik Tasarım Bilgisi Olan,Gerektiğinde
Firmamızın Arabası İle Ürün Teslimatı Yapabilecek Kreatif Yönü Yüksek Bay Tasarımcıya İhtiyacımız Vardır.Ofisimiz Etilerdedir
Cv İçin Adresimiz için özel mesaj atınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...