Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tecrübeli Grafiker Ariyoruz - Türkiye Geneli

hakankan

🌱Yeni Üye🌱
Tecrübeli Grafiker Ariyoruz

Program/Seviye: Illustrator (veya alternatif olarak Corel)
Indesign
Photoshop
Web tasarim programlari (orta seviyede Dreamweaver ve/veya Wordpress yeterlidir)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: herseyden önce UYUMLU, stressiz, kaprizsiz, hizli ve kendini sürekli gelistirebilen, tercihen yabanci dil bilen bayan grafiker ariyoruz.
Ciddi bir firma ve güzel bir calisma ortami, tatminkar ücret ve herseyden önce zamaninda ödeme!
Sirketimizin istanbul-Beylikdüzü'ndeki bürosuna grafiker alinacaktir. Fakat internet üzerinden isimizi yürütebilmemiz mümkün oldugundan, baska sehirlerdeki ve yurtdisindaki grafiker arkadaslar da degerlendirilecektir.
Büro disinda calisacak arkadaslar icin sartlarimiz, iyi bir internet baglantisi (calisma saatleri icerisinde masa basinda sürekli online olmali) kendi bilgisayarinin olmasi ve disiplinli olmasidir.
Lütfen bir CV ile kendinizi en iyi sekilde anlatabilecek islerinizden bazi örnekleri email ile gönderiniz

E-posta: hkalayli@yahoo.de

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

seamen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Verilen iletişim bilgilerinden adres veya telefon ile iş verene siz ulaşınız!

Merhaba; ismim Okan. Freelance olarak çalışlabileceğimizi düşünüyorum. Size bazı basılmış işlerimi yolluyorum. Bu çalışmalardaki illüstrasyonlar da benim çalışmalarımdır... Mail adresim
Çalışmaları mail adresinize yolladım...

İyi Çalışmalar

Okan TİLBAÇ

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakankan

🌱Yeni Üye🌱
Tecrübeli Grafikerler araniyor - Türkiye Geneli

Tecrübeli Grafikerler araniyor

Program/Seviye: Illustrator (alternatif Corel)
Indesign (alternatik Quark xpress)
Photoshop
Dreamweaver ve/veya Wordpress (orta düzey yeterlidir.)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tecrübeli, hızlı, kendini sürekli geliştirebilen grafikerler arıyoruz. Şirketimizin İstanbul-Beylikdüzü'ndeki bürosuna grafiker alınacaktır. İnternet üzerinden işimizi yürütebilmemiz mümkün olduğundan, baska şehirlerdeki ve yurtdışındaki grafiker arkadaşlar da değerlendirilecektir.
Full time veya part time olabilir (haftada en az 20 Saat).
Lütfen bir CV ile kendinizi en iyi şekilde anlatan tasarımlardan bazı örnekleri email ile gönderiniz.

E-posta: hkalayli@yahoo.de