Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

TECRÜBELİ ve PRATİK OPERATÖR ARIYORUM!

HQRTLACK

🌱Yeni Üye🌱
Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, kurumsal ve shopper marketing konusunda deneyimli; keyifli atölyemiz için, cv bilgilerinizi;
murat@kromozom.com.tr'ye gönderiniz.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hangi ayrıcalığa sahip olanlar, kromozom'un çatısı altına girer, diğerleri sıradan hayatlarına döner?

"büyük fikre takıntılı olduğunuz için gerçekçi olduğunuz" savı ile mi bunları bunları yazıp, aklını karıştırabilecek küçük çocuklar arıyorsunuz?

nereden baksan hata, nereden baksan anlamsız!

"takıntılılık"ı, "gerçekçilik"e; "inanç"ı, "süperego"ya bağlamakla olmaz bu işler a canım!

bir iki küçük kardeşimiz, belki ihtiyacı olan bir arkadaş, "TECRÜBELİ ve PRATİK OPERATÖR ARIYORUM!"a ihtiyaç duyabilir.

ancak; fikriniz çok karışmış: böyle böyle suyu bulandırıp, balığı kaldırmaya çok devam edemezsiniz.

bu, budur. benim yorumlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.

benjamin button

🌱Yeni Üye🌱
mrb.
yoğun iş temponuza ayak uydurabilcegimi sanıyorum..mimaki digital baskı makınalarında 4 yıllık bi tecrübem vardir..ilgilenirseniz sevinirim

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hangi ayrıcalığa sahip olanlar, kromozom'un çatısı altına girer, diğerleri sıradan hayatlarına döner?

"büyük fikre takıntılı olduğunuz için gerçekçi olduğunuz" savı ile mi bunları bunları yazıp, aklını karıştırabilecek küçük çocuklar arıyorsunuz?

nereden baksan hata, nereden baksan anlamsız!

"takıntılılık"ı, "gerçekçilik"e; "inanç"ı, "süperego"ya bağlamakla olmaz bu işler a canım!

bir iki küçük kardeşimiz, belki ihtiyacı olan bir arkadaş, "TECRÜBELİ ve PRATİK OPERATÖR ARIYORUM!"a ihtiyaç duyabilir.

ancak; fikriniz çok karışmış: böyle böyle suyu bulandırıp, balığı kaldırmaya çok devam edemezsiniz.

bu, budur. benim yorumlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.

kardeş kromozom'da bazı deneyimler yaşadıysan bunları da anlat ki başvuracak arkadaşlar bilgi sahibi olsun (pardon forumda yazılanları sonuna kadar okuyacak kadar akıllı ve dikkatli arkadaşlar okusun)