Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tek Kırımlı Broşür Kapak Tasarımı

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
carrenterxc8.jpg

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
kırmızı ve siyahın uyumu bu çalışmada yeterince açık. eline sağlık!

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sade Bir Çalışma Olmuş Eline Sağlık..

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun :D
emeğine sağlık

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abi ben senin yaptığın hiçbir afişte fikirsel bir olay göremedim. yaratıcılık hiç yoktu. kompozisyon kurarak birşeyler yapmaya çalışıyorsun ama bence olmuyor. car rental yazısının altındaki okumsu, ateşimsi cizimin alakası ne mesela ? ha sadece göze hoş gözüksün diye koydum dersen ona da ne alaka derim.

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Güzel yorumlarınız için teşekkürler.Ama "docker" tasarım denilince ne anladıgını çok merak ediyorum.Yani bi tasarımda illa ordan burdan fırlayan desenler şekiller koca koca yazılarmı olması gerekiyor anlamadım.Yaratıcılık nasıl yok ya.Diger çalışmalarıma bak ozaman illustrasyonlara diger afişlere.Her tasarım kişinin kendi zevkini düşüncesini yansıtır bende böyle bişe yapmak istedim.Sende farklı bişe yaparsın oda başkasına uymaz yani.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel çalışma çok hoşuma gitti.renk uyumu süper.çok asil duruyo...bayıldım...
barış başarılarının devamı dileğiyle.hoşçakal

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel yorumlarınız için teşekkürler.Ama "docker" tasarım denilince ne anladıgını çok merak ediyorum.Yani bi tasarımda illa ordan burdan fırlayan desenler şekiller koca koca yazılarmı olması gerekiyor anlamadım.Yaratıcılık nasıl yok ya.Diger çalışmalarıma bak ozaman illustrasyonlara diger afişlere.Her tasarım kişinin kendi zevkini düşüncesini yansıtır bende böyle bişe yapmak istedim.Sende farklı bişe yaparsın oda başkasına uymaz yani.

şu anda düştüğün durum ilginç gerçekten. eleştirilmesi için mi iş koyuyorsun "aslansın kaplansın çok güzel olsun" denip egonun okşanması için mi ? hoşuna gidecekse her koyduğuna güzel derim ama senin gelişimin açısından bir faydası olmaz.

1. eleştiri kaldıramıyorsun ama yaptığın işleri sergiliyorsun,
2. eleştiri aldığında da savunma moduna geçip açıklama kasıyorsun
3. yaptığın şeyde fikir, orijinalite olmadığı halde bu yoldasın.
4. "tasarımdan anladığın oradan buradan fırlayan yazılar mı" demişsin. yazdıklarımdan onu nasıl çıkarabildin onu da anlamadım ama bu afişleri de şu yazıyı yazdığın kafayla yaptığın belli ;)

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Bak kardeşim yeterki insan gibi yorum ve eleştiri yap.Benim kimsenin egomu tatmin etmesine gerek yok.Özellikle senin çok iyi olmuş veya çok kötü olmuş demene hiç ihtiyacım yok.Burası tartışma yeri degil.Sadece saygılı bi şekilde eleştiri yap saygılı bi şekildede cevap al.Yani bikaç kişi anlaşmışsınız ona buna sataşalım falan demişsiniz heralde.Sizde koyun çalışmaları kendinize göre yorum alın.Bişeyden anlamıyorsun yorum yapıyorsun kardeşim.
Ben sürekli sana cevapmı yazacam ya.Benim açtıgım konulara yorum yapma ozaman kardeşim.
Diger kişilerdende beni çok eleştiren var ama onlara hiç ters çıktımmı oku bakalım.Çünkü onlarr saygılı bi şekilde eleştiri yaptı.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Tasarım olarak sade ve güzel ama sağa sola bakan ateşimsi şekiller birbirine baksa acaba daha mı iyi olurdu ki... Birde fontları sevmedim.

gulis1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık barışcım güzel olmuş:D:D:D:D docker senide tebrik ederim heryerde bir numarasın yani senin eleştirinede eleştiri gelince kızma hemen :D:D:D alış

ademwars38

🌱Yeni Üye🌱
sen DOCKERE bakma kardeş harik olmuş bence kıskanıyor seni :)))

semra_grafik

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım tasarımın gayet hoş olmuş eline sağlık fakat bi yeri eleştiricem Yollar bizimle kısalır hep yazını düz ve beyaz yazsan o tasarımda bi monotonluğu bozmuş olmazmısın bi fikir sadece ama bu haliylede güzel..

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
sen DOCKERE bakma kardeş harik olmuş bence kıskanıyor seni :)))

arkadaşım tasarımın gayet hoş olmuş eline sağlık fakat bi yeri eleştiricem Yollar bizimle kısalır hep yazını düz ve beyaz yazsan o tasarımda bi monotonluğu bozmuş olmazmısın bi fikir sadece ama bu haliylede güzel..

Yorumlarınız için sagolun arkadaşlar begendiginize sevindim.Yok zaten takmıyorum forumdan uzaklaştırıldı :D Beyazla yazsaydım fazla sırıtırdı uyumu dengeyi bozardı bence ama önerin için teşekkürler.