Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tek ürün satışına yönelik web sitesi yaptırılacak

ekfgfb

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar tek ürün satışına yönelik websitesi yaptırılacaktır.min 5 max 20 site olabilir bu.

medikal,sağlık ve bitkisel içerikli ürünler olacaktır.

kodlamasına ve özellikle tasarımına güvenen arkadaşlar

referansları ve talep ettikleri ücretleri

"""engin at databilim kom tr """ adresine mail atarsa sevinirim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

qemalde

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım iyi güzel de insan kendi adresini düzgün yazart
engin at datalim kom tr değil
engin@databilim.com.tr
site yapanlar için açılım yapmışsın ama onlar bilir sen canını sıkma

ekfgfb

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım iyi güzel de insan kendi adresini düzgün yazart
engin at datalim kom tr değil
engin@databilim.com.tr
site yapanlar için açılım yapmışsın ama onlar bilir sen canını sıkma

ilginiz için teşekkür ederim fakat ben özellikle öyle yazmıştım.

Mail atan kişilerin referansları incelenmektedir.En kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

Ayrıca reklam bannerleri de hazırlatılacaktır.Yeni konu açmak istemedim bu konuda daha önceden tecrübeli arkadaşların referansları ile maillerini bekliyorum.

Herkese iyi çalışmalar

author

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanı veren arkadaşımız Kayseri'deymiş. Databilim'in iletişim adresleri Ankara ve Yozgat görünüyor.

Ayrıca Databilim'in web sitesi verilen ilandaki işi kaldırabilir gibi de görünmüyor.

Eğer "Yozgat-Kayseri İşi" bir web sitesi istemiyorsanız yaptırmak istediğiniz işlerin bütçesi; minimum 2.500-5.000, maximum 10.000-20.000 usd. arasında görünüyor.

Ödemelerinizi nasıl yapıyorsunuz?

remedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ürün satışına yönelik tanıtım sitesi mi , E- ticaret pos sistemli, koy sepete , hesapla,kargom şurda burda tarzı güvenli bir site mi , müşterisini tanıyan gelişmiş içerik yönetimli, müşteri dilediği saatte girip raflara bakıp,ürün özelliklerini inceleyip,kendi 3D görselini canlandırıp raftaki ürünü deneyip her açıdan inceleyip hah tamam işte böyle diyerek sipariş verip site sahibi uyurken bile satışın gerçekleştiği tahsilat ve teslimatın yapıldığı %100 garanti bir site mi ? istiyorsun yoksa bu işleri öğrenmek için dolaşmaya mı çıkmıştın ?

Son düzenleme: