Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Teklif Ve Referans İstiyorum - Türkiye Geneli

emlakkasabasi

🌱Yeni Üye🌱
Teklif Ve Referans İstiyorum

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Emlakkasabasi.com sitemize birkaç grafik çalışması yapmak istiyoruz. Size kaba taslak nasıl bir şey istediğimizi söylersek, sizden teklif almak en uygun teklifi değerlendirmek istiyoruz. Referanslarınız da önemli tabi ki.

-Anasayfada “Vitrin İlanları” bölümünün üstüne, aynı genişlikte ve 100-150 px yüksekliğinde, “Hemen ilan ver | Ev & İşyeri arıyorum” gibi ilgi uyandıran, linkli(buton tarzında) bir banner çalışması

-Sitemizde bulunan paketlerin üstüne yine paketlerin birkaç ortak özelliğinin bulunduğu bir yazı ve ilgili ev, bina vb. görseller ile desteklendiği afiş tarzında bir grafik çalışması (ort. 400-500 px yüksekliğinde)

-Sitemizde bulunan bir sayfa için de yine satış ortaklığı ile ilgili birkaç metin ve simgenin bulunduğu banner (sayfa genişliğinde ve 300-400 px yüks.) (metinler tarafımızdan belirlenecektir.)

-Satış ortaklığı için, isteyenlerin web sitelerine koyabilecekleri 728x90, 468x60 ve 250x250 gibi boyutlarda banner.

-Bir de facebook’a reklam vermeyi düşünüyoruz satış ortaklığı ile ilgili. Tam olarak facebook’ta reklam boyutlarını araştırmadık. Sizin bilginiz var ise bu konuyu da dahil edelim teklife lütfen.

Bunların haricinde, sizin önerilerinize de açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Başvuran adayların Bursa da olması ilk tercihimizdir. Bursa da olanlara elden ödeme yapılır.

İletişim için aşağıdaki e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

E-posta: ikbal@emlakkasabasi.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

aabeecee

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Portföyümde mevcut olan çalışmalar isteklerinizi karşılamadığı için bir taslak çalışması yapabilirim. Örnek çalışma için ne kadar zamanımız vardır?