Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tekstil Tasarım Çalışmaları " Hengame "

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Günlük hayatın koşuşturmasını sembolize ettiğim Tekstil tasarım çalışması. Beğeni ve eleştirilerinize sunuyorum.

04.jpg

21.jpg

17.jpg

Benzer konular

su.perisi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vay vay vay diyorum başka da birşey diyemiyorum. elinize emeğinize sağlık. devamının gelmesini dilerim..

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
En üstteki görsele bakarken başım döndü :) Gerçekten hengame, adını yansıtmış :)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
vay vay vay diyorum başka da birşey diyemiyorum. elinize emeğinize sağlık. devamının gelmesini dilerim..

ben beğendim gerçekten elinize sağlık

elinize sağlık hocam.

En üstteki görsele bakarken başım döndü :) Gerçekten hengame, adını yansıtmış :)

Çok güzel çalışma tebrikler.

Beğenilerini sunan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

swatch20

🌱Yeni Üye🌱
Cahit Bey, dilerseniz bu deseni size Dijital baskıda kumaşa basıp gönderebilirim.

zerr6666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Karmaşa.

karmaşa baş döndürücü olmuş.. sanatsal olarak güzel ama textil uygulmasında aşırı karmaşa göz yormuş...

fikrim bu emeğinizi çok değerli buluyorum..:)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
karmaşa baş döndürücü olmuş.. sanatsal olarak güzel ama textil uygulmasında aşırı karmaşa göz yormuş...

fikrim bu emeğinizi çok değerli buluyorum..:)
Değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Bu çalışma kişiye özel bir tasarım, ticari olarak piyasada iş yaparmı bunu bilemiyorum, daha doğrusu tasarlar iken böyle bir kaygıyla çalışmadım. Bu tasarımı çalıştığım kişi talepten memnun ek olarakta bunu belirteyim.

zerr6666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
(Özgün ve Sanatsal değeri olanbir çalışma) beğenilmeyecek bir çalışma değil.. sanatsal olarak çok hoş.. sadece ben textille bağdaştıramadım.. muhtemelen bu da benim kişisel zevklerimle olan uymsuzluktandır.. eserinizi tebrik ediyorum.