Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

the Da vinci code

BLACK_WHITE

🌱Yeni Üye🌱
kapakncopy2ch9.jpg

okul için yaptığım deneysel bir kapak çalışması

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
yanlış bir tabir kullanmıyorsam çok fazla leke kullanmışsınbence . ama genelde güzel.

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Olmamış. Bu zeminle hadi lekeleri azaltarak kitap adını biraz daha etli bur fontla okur hale getirdin diyelim, peki arka kpak yazısı nolucak onu da düşünmelisin...

BLACK_WHITE

🌱Yeni Üye🌱
yorumun ve eleştirin için teşekkürler bahtinur-59

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
leonardo da vinci'nin resimlerini bu kadar kirletmemeliydin bence çok kötü olmuş, resmen resimlerin üzerinden karalamışsın bu çok yanlış bi yöntem sonrasında herhangi bir resmi bu şekilde tam sayfa kullanmakda pek etkili olmamış sağına soluna bant filan atmalıydın ve gözü en rahatsız eden şey yazılar birincisi tırnaklı ve ince bi font kullanmışsın daha kalın ve düz fontlar uygun olabilirdi diye düşünüyorum yanı sıra yazılar kaybolup gitmiş dış çevresine kontur atsaydın keşke birde iki kapağın ara kısmında bi yamukluk mu var ben mi algı bozukluğu yaşıyorum.... üzerinde çalışmaya devam et.

BLACK_WHITE

🌱Yeni Üye🌱
leonardo da vinci'nin resimlerini bu kadar kirletmemeliydin bence çok kötü olmuş, resmen resimlerin üzerinden karalamışsın bu çok yanlış bi yöntem sonrasında herhangi bir resmi bu şekilde tam sayfa kullanmakda pek etkili olmamış sağına soluna bant filan atmalıydın ve gözü en rahatsız eden şey yazılar birincisi tırnaklı ve ince bi font kullanmışsın daha kalın ve düz fontlar uygun olabilirdi diye düşünüyorum yanı sıra yazılar kaybolup gitmiş dış çevresine kontur atsaydın keşke birde iki kapağın ara kısmında bi yamukluk mu var ben mi algı bozukluğu yaşıyorum.... üzerinde çalışmaya devam et.

eleştirin ve yorumun için teşekkürler.Öncelikle resimleri kirlettiğimi düşünmüyorum.resimler üzerinde de herhangi bir karalama yapmadım.öyle bile olsa bu benım yaklaşımım bunu belli kalıplar içinde düşünerek yanlış bulman bence daha yanlış.Bunun dışındaki yazdıklarını eleştiri olarak algıladım,sağol.

Koyu_Beyaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence kitabın anafikrine yakışan bi yöntem bu, güzel olmuş ama gözü yoruyor biraz. Geçen gün bir kitapçıdan kitap alıcaktım kitapları incelerken farkettim ki cilt kısmındaki yazılar ne kadar net ve belirginse onlara dikkatle bakıyorum, yani cilt kısmı net ve anlaşılır olmalı ki, onca kitap arasından sıyrılabilsin. Cilt kısmını düz renk yapıp alt ve üstte desen geçişi uygulasan bütünlüğü bozmamak açısından bence yeterli gibi. Hoş bi çalışma tebrikler..

BLACK_WHITE

🌱Yeni Üye🌱
eleştiri ve yorumun için teşekkürler.tespitin doğru ve bu tespitini paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim.

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hmmmm hmmm hmmmm :) öncelikle fırçalarla fazla boğmuşsun tamam eskilik katmasi için ii ama çok boğulmuş tasarim ve ürünün adi yapıcı firma gömülmüş resmen yanlış. Kitap ismi ürün adi kesinlikle okunabilmeli ve tasarim illaki onu okutmali (kullanıcının gözüne sokmali) sen tersine kitabi gizlemişsin en basitinden bi düşük alphali şeritle yazıları belirginleştirebilirsin

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
En bariz ve belirgin sorun yazılar, zira okunmuyorlar + zemin içinde kaybolmuş gibiler...

BLACK_WHITE

🌱Yeni Üye🌱
yorum ve eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar.kitap kapağını yaparken düşündüğüm şey kitabın ruhunu yansıtmaktı.yazıları ben okuya bildiğim için insanların okurken sorun yaşayacağını düşünmedim.mümkün olduğunca eski ve saklı hissi vermek istedim.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
üstüne alınma ama kardeşim sanki bu tasarımı bir yerden hatırlıyacam
bunu daha önce foruma veya internete koydunmu tasarım aynısı veya benzeri ozamnda yorum yapmıştım boğulmuş diye yine aynı

BLACK_WHITE

🌱Yeni Üye🌱
başka bir çalışmaya benzettin sanırım çünkü bu çalışmayı okulda bu bahar döneminde yapmıştım daha öncede internete koymadım yada herhangi bir foruma göndermedim gördüğünü söylediğin çalışmaya tekrar bakarsan aynısı olmadğını anlarsın eğer aynısı ise burda açık bir şekilde forumun adresini ver.Biz de bakalım ve başka bir forumda mesaj yazarken hatırlıyacam diyebileceğimiz bir unuttuğumuz olsun.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
başka bir çalışmaya benzettin sanırım çünkü bu çalışmayı okulda bu bahar döneminde yapmıştım daha öncede internete koymadım yada herhangi bir foruma göndermedim gördüğünü söylediğin çalışmaya tekrar bakarsan aynısı olmadğını anlarsın eğer aynısı ise burda açık bir şekilde forumun adresini ver.Biz de bakalım ve başka bir forumda mesaj yazarken hatırlıyacam diyebileceğimiz bir unuttuğumuz olsun.
yok kardeşim ahtırlamıyorum nerde olduğunuda neyse tabiki seni suçlamıyorum burda belki sen koydun senden çaldı hemen paylaştı başka bir yere ben yaşadım bunları daha önce eline sağlıkta boğulmuş adını okumak için uzun uzun bakmak gerekti