Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tiffany'nin 5bin tl ödüllü tasarim yarışması

followme

🌱Yeni Üye🌱
Tasarım gurusu, tabudeviren modacı, sıradışı deha, ultramegasüper dizaynır, çatlak profesör önderliğinde t-shirt tasarlıyoz, eğleniyoz, ödül alıyoz, para kazanıyoz, ve belki de iş buluyoz!
Tıkla ve kazan

Para ödülleri: 1 adet: 5000 tl
1 adet: 3000 tl
1 adet: 2000 tl
4 adet: 250 tl
23 adet 150 tl değerinde Tiffany hediye çeki

Açıklamalar: Diyoruz ki; İnsana en yakışan yüz güler yüz.
Tiffany ve Leman’ ın birlikte düzenlediği çatlak tişört yarışması ciddiyetten yarılan yüzlerimize gülücük katıyor.
5 yıldan beri sürdürdüğümüz geleneksel yarışmamıza Leman’ dan destek aldık…
Türk mizahında bir ekol, bir okul ve bir fenomen olan Leman’ ın katkısı ile yarışmamızda profosyonelliğe bir adım daha atıyoruz.

catlakw.jpg

bodytr

🌱Yeni Üye🌱
Dünyanın en dandik yarışmalarından biri, üstelik sömürücüler de. Tiffany mağdurlarına sorun, enayi gibi nasıl Tiffany'e inandıklarını ve aldatıldıklarını sizi yazsınlar.

Bitsin artık şu Tiffany'nin adaletsizliğe ve sömürüye dayanan yarışmaları...

bodytr

🌱Yeni Üye🌱
Ödül alamamak durumu değil. Ödülleri neye göre verdikleini yani neye göre seçim yaptıklarını bilmiyorsunuz (bundan birkaç sene önce, bildiğim çok iyi tasarımlar yerine saçma sapan tasarımlar birinci geldiğinde anlamıştım), tasarımlarınız ise tamamen Tiffany'nin oluyor.

Yani, kendinizi keriz gibi hissediyorsunuz.
Aklınız varsa girmeyin.
Ya da bana "hadi ordan" deyip girin, sonra da gelip "sen haklıymışsın kardiş..." deyin...

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ödül alamamak durumu değil. Ödülleri neye göre verdikleini yani neye göre seçim yaptıklarını bilmiyorsunuz (bundan birkaç sene önce, bildiğim çok iyi tasarımlar yerine saçma sapan tasarımlar birinci geldiğinde anlamıştım), tasarımlarınız ise tamamen Tiffany'nin oluyor.

Yani, kendinizi keriz gibi hissediyorsunuz.
Aklınız varsa girmeyin.
Ya da bana "hadi ordan" deyip girin, sonra da gelip "sen haklıymışsın kardiş..." deyin...

aynen öyle bende bilmem kaç sene öncekine bi hevesle katılmak istedim şartnameyi okuyunca markaya karşı nerfet besledim. zaten ürünü ne ki yarışması ne olsun. saçmasapan bir organizasyon..