Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tiyatro afişi

Yakamoz Selin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar iyi geceler ben elimde bir afiş tasarlayacağım tiyatro konulu konumun içeriği küçük yaşta tifodan anne ve babasını kaybeden emile diye bir kız yetiştirme yurduna verilir öğretmen olur köyüne döner köyün gelişmesini istemeyen dayısı topal recebe savaş açan emile köyün öğretmeni sedatla birlikte kızların okumasını ve köye su getirmesini başarır topal recepte yenilgiyi kabul eder konum bu ben başrol oyuncularının karikatürünü bir perde arkasnda çizmeyi düşünüyorum tiyatromun adı su gelince suyla ilgili birşeylerde eklemek istiyorm sizce daha farklı neler üretebilirim fikirlerinizi ve yorumlarını yazarsanız sevinirim fkt baştada dediğim gibi programda değil elde yapıcam ona göre önerilerinizi bekliyorum

Benzer konular

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
paylaşım sitesi evet ama bu kadarda değil siz yaptığınız işi atacaksınız buraya biz yorumlayacağız ve sonra eksiklerinizi görüp ona gore tasarımınızı düzenleyeceksiniz bu şekilde kimsenin yardımcı olacagınıda zannetmiyorum bence siz çalışmanızı buraya atmakla başlayabilirsiniz. Korkunuz olmasın burada sizin işlerinizi alıpta başka şekilde kullanacak tasarımcı yoktur buradakiler ya öğrencidir yada profesyoneldir o yuzden rahat olabilirsiniz umarım acık ve nettir yorumum teşekkürler

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence sen öncelikle al eline bi kağıt kalem ( veya boya falan herneyse işte) birşeyler karala içinden ne geliyosa...eninde sonunda kafanda bişeyler canlanıcaktır. işte o kafanda canlanan şeyi biraz düzenle ve bize göster bizde ona bakıp yönlendirelim seni..Böyle kimsenin sana yardımcı olabileceğini sanmıyorum..

qrafaqir

🌱Yeni Üye🌱
arkdşlara katılıyrm ilk önce kendi tasarladıqn çalşmayı buraya koy ona qöre fikirlerimizi sölielm:)