Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

TL Simgesi Vektörel Logo İndir

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
tl-simge-1330598345.jpg

TL Simge (vektörel)

Benzer konular

ttugut

🌱Yeni Üye🌱
Aldığınız kaynağı eklemek çok mu zor? Herkes ile paylaşmak için hazırladım zaten ama en azından bir not düşebilirdiniz altına..

ttugut

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler direkt kendisi ile irtibata geçeyim. Yani işe yarasın kullanılsın diye yaptım paylaştım zaten de insan bir yere yüklerken de kaynak belirtmeli derim. Sonra neden özgün içerik çıkmıyor diye sorgularız durmaksızın...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler direkt kendisi ile irtibata geçeyim. Yani işe yarasın kullanılsın diye yaptım paylaştım zaten de insan bir yere yüklerken de kaynak belirtmeli derim. Sonra neden özgün içerik çıkmıyor diye sorgularız durmaksızın...

Verilen linke tıkladığınızda karşınıza çıkan pencerede yükleyenin Fahrettin Özyurt olduğu yazıyor bu tepkinizi anlamış değilim bende birçok logoyu yeniden çizip yükledim buraya ve başkaları alıp paylaştı da illa sayın Fahrettin Özyurt'a saygılarımızla diye yazılmasını mı istiyorsunuz, Fahrettin Özyurt siz misiniz daha açık yazarsanız, ayrıca kusura bakmayın ama çizimi kolay bi logo zor birşey değil sanki uzay mekiği yapılmış.

Son düzenleme:

hilmicekic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Volkan Bey bizim çizip paylaştığımız TL logosu foruma yük oldu sanırsam hemen çöp kutusuna taşındı. Ama çöp kutusu da sizin sunucunuzdan yer kaplıyor. Bence hepten silin gitsin. Yani bu forumda herşeyden sadece bir tane mi var. Paylaşılan tonlarca logodan çoğu birbirinin aynısı.
Çizimi kolaydıysa kendiniz çizip yükleseydiniz. Arkadaşın emeğine niye saygısızlık yapıyorsunuz.

Fozyurt

🌱Yeni Üye🌱
logoyu tasarlayanın da, ödülü alanın da Fahrettin Özyurt'un olmadığını çok iyi biliyorsunuz. biz sadece logo açıklandığında arkadaşlara yardımcı olmak için çizip yükledik hata ettiysek özür dileriz.

uguralemdar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğe saygı arkadaşlar ...

Teşekkürler..

YIDI

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Ben de Photoshop ile kolayca kullanabileceğiniz bir shape paylaşmak istiyorum.
Hazırlamış olduğum TL-Simgesi-Shape.csh shape dosyasını Photoshop'unuza eklerseniz, TL simgesini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan siteme ulaşabilir ve dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Photoshop için TL simgesi yükleyin

Dosyayı indirdikten sonra dosyayı Photoshop'a eklemek de çok kolay.
Aşağıdaki adımları takip edin.

1. Photoshop`unuzu açın
2. Custom Shape Tool`u açın
3. Custom Shape Tool penceresindeki OK simgesine tıklayın
4. Açılan menüdeki Load Shapes... bağlantısını tıklayın
5. Açılan pencereden, bilgisayarınıza indirdiğiniz TL-Simgesi-Shape.csh dosyasını bulun ve yükleyin.

Bu arada belirtmek gerekli ki, TL simgesi fiyatın solunda olmalı ve simge ile fiyat arasındaki boşluk fiyatın rakamları arasındaki boşluk kadar olması gerekiyor.