Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Topaz Adjust 3.4.0 (Tek Kareden Hdr)

Benzer konular

Alman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
indirdim kurdum tşkler ama photoshopu açınca filter da gözüküyo buraya kadar ok ama topaz ad... tıklayınca menü falan gelmeden filtreyi uyguluyo gözüküyo (historyde) ama açılan menü hiç gelmedi dolayısıyla seriali de giremedim ... neden acaba !?

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Verilen örnek resimlerden ilkini kullanmayı tercih ederim doğrusu.. İkinci kare sanki fotograf olmaktan çıkmış, yağlıboya resim görüntüsüne kaçıyor gibi..

İlk foto üzerinde kullanılacağı ortama/zemine uygun olarak, belli belirsiz filtre uygulanabilir, belki biraz kontrast ile oynanabilir.. Başka da bir şeye ihtiyacı yok gibi görünüyor.

HDR'nin amacı bu değil, mantığı bu değil, sonucunun da bu olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bu eklenti farklı bir filtre seçeneği gibi resme değişik efektler vermek için kullanılabilir.

Paylaşım için teşekkürler.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Tercih meselesi...

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
..Ve 35. maddeyi de.. :)

Forum kuralları' Alıntı:
Üyeler ve Özel üye gibi üye grupları kural ihlali yapan üyeyi uyarma hakkına sahip değildirler. Lütfen kurallara uymayan ve bu konuda ısrar eden üyelere uyarı yapmak yerine ihbar butonunu kullanarak yöneticilere bildiriniz. Yöneticiler ihbar edilen konuları inceleyip gerekli müdehaleyi uygun gördükleri takdirde üye ile ilgili işlemi gerçekleştireceklerdir.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
bukadar dikkatli oldugunuza gore ilk once sızın okuyup anlamanızda yarar vardı ....:)
Haklısınız..

Yukarıdaki mesajımdan da anlaşılabileceği gibi, bu eklentiye sıcak bakmadığımdan eklentiyi indirmedim. Hatta, lisans gerektirip gerektirmediğiyle de ilgilenmedim. O yüzden bilemiyorum.

35. maddeyi, zaman zaman hepimiz ihlâl edebiliyoruz. Kişisel algılamayın lütfen.. O konuya da dikkat çekmiş olmak istedim sadece..

Selâmlar..

tcudesign

🌱Yeni Üye🌱
Verilen örnek resimlerden ilkini kullanmayı tercih ederim doğrusu.. İkinci kare sanki fotograf olmaktan çıkmış, yağlıboya resim görüntüsüne kaçıyor gibi..

İlk foto üzerinde kullanılacağı ortama/zemine uygun olarak, belli belirsiz filtre uygulanabilir, belki biraz kontrast ile oynanabilir.. Başka da bir şeye ihtiyacı yok gibi görünüyor.

HDR'nin amacı bu değil, mantığı bu değil, sonucunun da bu olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bu eklenti farklı bir filtre seçeneği gibi resme değişik efektler vermek için kullanılabilir.

Paylaşım için teşekkürler.

Katılıyorum.Saygılarımla