Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

TOUCH markasına yaptığım elektrikli spürge kutu dizaynı...

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
touchvacuumkututasarm.jpg

TOUCH markasına yaptığım elektrikli spürge kutu dizaynı

FoxyCrea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gölgelendirmenin doğallığı sağlanabilirse bence gayet hoş.. eline sağlık.

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
En öndeki çalışmada sorun var. süpürge yazıyı fazla kapatmış. Yazının net okunması daha şık olur fikrimce. şirine

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
En öndeki çalışmada sorun var. süpürge yazıyı fazla kapatmış. Yazının net okunması daha şık olur fikrimce. şirine

Yorumlarınız için teşekkürler...

Eski dizaynda da yazı aynı kullanılmıştı...Bu yüzden oynama yapılmayacaktı.
Kutu dizaynı şuanda kullanılmaktadır.

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş bir tasarım elinize sağlık.. ancak kelime kesimlerinizde sanki ufak, yanlış demek istemiyorum, aksaklıklar var gibi..

meselam ben olsam; en sağdaki ürün açıklamasında

* 2. maddede "ayarlanabilir sap" olarak üst satırda birlikte yazar alt satıra "ile" kelimesi ile başlardım..

* 3.maddede "el süpürgelisi ile" olarak üst satırda birlikte yazar alt satıra "koltuk" kelimesi ile başlardım..

ayrıca 3.maddeyi "temizliği" diyerek bitirirdim.. "temizlik" biraz oturmamış oraya..

* son maddede "gövde" yazısını alt satıra indirmezdim..

* son olarak orta bölümdeki tanımlama yazısında "şarjlı süpürge" den sonraki noktalı virgür ayrı yazılmış, ve "düşük enerji tüketimi" de birlikte yazılsa daha hoş olurdu..

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir tasarım elinize sağlık.. ancak kelime kesimlerinizde sanki ufak, yanlış demek istemiyorum, aksaklıklar var gibi..

meselam ben olsam; en sağdaki ürün açıklamasında

* 2. maddede "ayarlanabilir sap" olarak üst satırda birlikte yazar alt satıra "ile" kelimesi ile başlardım..

* 3.maddede "el süpürgelisi ile" olarak üst satırda birlikte yazar alt satıra "koltuk" kelimesi ile başlardım..

ayrıca 3.maddeyi "temizliği" diyerek bitirirdim.. "temizlik" biraz oturmamış oraya..

* son maddede "gövde" yazısını alt satıra indirmezdim..

* son olarak orta bölümdeki tanımlama yazısında "şarjlı süpürge" den sonraki noktalı virgür ayrı yazılmış, ve "düşük enerji tüketimi" de birlikte yazılsa daha hoş olurdu..

Dikkatiniz için teşekkürler...

cengizkus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence tasarım gayet uygun ve yerinde bir tasarım. Yazılardan çok içindeki ürün nedir? nasıl birşeydir? bu soruları cevaplayan renk uyumu içinde bir tasarım.

Ellerine sağlık gayet hoş bence

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence tasarım gayet uygun ve yerinde bir tasarım. Yazılardan çok içindeki ürün nedir? nasıl birşeydir? bu soruları cevaplayan renk uyumu içinde bir tasarım.

Ellerine sağlık gayet hoş bence

Yazılar önemli değilse sen koyarsın bi fotoğraf öyle çalışırsın. İçinde ki ürünü sen anlatacaksın. Yoksa ürünün iyi yada kötü olduğunu kim nereden bilecek.

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel çalışma tebrikler şirine..

Başarıların devamını dilerim saygılar..