Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Toy Grafikere Sahip Çıkalım

echoess34

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba, photoshop hep eksik yanım gibi gelmiştir. Elimden geldiğince bu eksiğimi kapatıp öğrenmek istiyorum. Fakat site üzerinde yaptığım aramalara rağmen sorumun tam cevabını bulamadım. Belkide ben beceremedim :.(

'Photoshop hakkında en ufak bir tecrübem yok.'
Hangi sürümden başlamalıyım? (cs2 3 4 5)
İngilizcem orta seviyede. Sizce dil olarak TR mi ING mi seçmeliyim ?

Photoshop elimde olmadığı için yorumlarınızı dikkate alarak edineceğim. Şimdiden teşekkür ederim. Kafanızı şişirdiysem bu konudaki cahilliğime verin. İyi çalışmalar :)

Benzer konular

shutterstock

🌱Yeni Üye🌱
cs6 dan başla internette var google ararsan bulursun ayrıca kesinlikle ingilizce kullan

-eliferdem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kurslara gitme şansınız yoksa Photoshop CS6 dan ve ing olarak int.teki basit videolardan uygulama yaparak (kurcalaya kurcalaya) öğrenmenizi tavsiye ederim. (Photoshopta göz rengi değiştirme, dekupe yapma, yazı yazma, rötüş... vs.) daha kolay ve eğlenceli olur hem yaptıgınızı gördükçe gaza gelirsiniz :D takıldığınız yerlerde sorarsınız.

grafyozzy

🌱Yeni Üye🌱
aynen eğer öğrenmek için kuracam diyorsan 3D programlar öğrenmeni tavsiye ederim ve kesinlikle ing. kullan.

echoess34

🌱Yeni Üye🌱
Herkese çok teşekkür ederim ilginiz ve yorumlarınızdan ötürü. İşi size yıkmış olacağım yine ama, bilen insanlar sizlersiniz neticede ne önerebilirsiniz 3D program olarak ?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese çok teşekkür ederim ilginiz ve yorumlarınızdan ötürü. İşi size yıkmış olacağım yine ama, bilen insanlar sizlersiniz neticede ne önerebilirsiniz 3D program olarak ?

Zevkinize ne kalmışsa, ilgi alanlarınıza göre işten sıkılmadan devam edebileceğiniz, işi zevk ile yaparken para kazanabileceğiniz tüm programlar olabilir. Ben derim Cinema 4D, başkası 3Dmax der, başkası Rhinoceros der, başkası Autocad der...kullanım alanlarına göre, yapmak istediklerinize göre, kazanmak istediklerinize ve en önemlisi öğrenme yetinize göre değişir.

kararı programları, uygulamalarını, yapılabilecekleri, yapılanları, sektörü inceleyerek siz karar vermelisiniz.

grafyozzy

🌱Yeni Üye🌱
bence 3dsmax la başla bende onunla başladım amatör olarak bir kaç bişeyler çizdim biraz daha ilerlettim ortaya güzel şeyler çıkmaya başladı zamanla zevk almaya başlıyorsun :)