Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Toyota prius - billboard calismasi

selcuk bilek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
20482894.jpg

yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar

Benzer konular

sniper23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Araba kaybolmuş neredeyse karanlıkta.Daha açık renk kullanılabilir.Eline sağlık.

alperenaybuke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
araba gerçekten gölgede kalmış, birde sanırım karakter sorunu var :S
ha bir de iki parça yapmışsınız herhalde ikisi tam tutmamış birbirini. ortada kırılma var.
Çıkarım Seninle değil de Çıkarım Senle deseydiniz de Türkçe'ye uymuş olurdunuz, hemde okuması kolay olurdu

alperenaybuke

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaavv birisi de bizim takvimlere yorum yapsın arttııııkkkk :)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu billboard inşallah kullanılmamıştır.billboard dediğin şeye kitap yazılmaz yani bu kadar fazla kelimeyle boğamazsın insanları durup da billboardın karşısında kitap okur gibi okumazlar showrooma da gelmezler ;)

denizce87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu billboard inşallah kullanılmamıştır.billboard dediğin şeye kitap yazılmaz yani bu kadar fazla kelimeyle boğamazsın insanları durup da billboardın karşısında kitap okur gibi okumazlar showrooma da gelmezler ;)

Aklımdan geçeni yazmışsın katılıyorum. Yolda geçerken billboarda bakarsın ve geçersin uzun yazıları okumak için çok fırsat olmuyor.

muratergul

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.muratergul.com
cok fazla kelıme var. tek cumle en fazla 5 6 kelimeli. sadelik kurumsallık on planda olmalı ve araba kaybolmuş :)

Barish21

🏅Acemi Tasarımcı🏅
metin yazarı kim merak ettim. çok karışık bi türkçe. kelimeleri okurken zorlanıyor insan. anlam karmaşası yaşanıyor resmen. zemini daha açık renk secebilirsin. "Çıkarım senle her yola" sloganı da çok düz olmuş. farklı bi karakterle conturelü yazılabilirdi. marka logosu da çok fazla göze sokulmuş. Bilek otomotivin telefon ve adresi yazılabilirdi alttaki şeride.