Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Trabzon2011 AvupaGençlik Olimpiyatları (eyof2011)logo ve Maskot Çalışması

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlarınızı Esirgemeyiniz Lütfen

pazarsaahlogo.jpg

sabahsabahmaskot2.jpg

Son düzenleme:

sabahinnur

🌱Yeni Üye🌱
bende grafik tasarım okuyorum. calısmalarınız konu bıcım ve karakter bakımından guzel buldum. devamını dılerm:))

sabahinnur

🌱Yeni Üye🌱
bnde grafıker olmayı planlıyorum ve 3 senelık tecrubeme dayanarak gun batımı rengını dıkkate al bnce. ıyı gunler:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle emeklerinize sağlık...
Fakat ben bunları "logo" olarak değerlendiremeyeceğim...
Fazla renkli ve karmaşık olmuşlar...
Ayrıca olimpiyat logosunu aynen kullanmışsınız :S Bu da pek doğru ve iyi gelmiyor bana...
Daha sade ve daha yaratıcı bir bir şeyler düşünmelisiniz bence :wink:
Saygılar

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle emeklerinize sağlık...
Fakat ben bunları "logo" olarak değerlendiremeyeceğim...
Fazla renkli ve karmaşık olmuşlar...
Ayrıca olimpiyat logosunu aynen kullanmışsınız :S Bu da pek doğru ve iyi gelmiyor bana...
Daha sade ve daha yaratıcı bir bir şeyler düşünmelisiniz bence :wink:
Saygılar

Çalışmalarımdan bir tanesi logo birtanesi anlaşılacağı üzere maskot(kemençe çalan hamsi)
olimpiyat logosunu da aynen kullanmadım trabzon harfleriyle bütünlük oluşturmaya çalıştım.Düşüncelerinize saygı duyuyorum,yapılan her yorumdan bir pay çıkararak daha iyiye ulaşmaya çalışıyorum.Profosyonel değilim;daha çok yolun başındayım;
Saygılar

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hamsiyi güzel çizememişsiniz. Olimpiyat oyunları için sporun daha çok ön plana çıkarılması gerekmiyor mu?

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Açıkcası bunu bende çok düşündüm hamsi çok basit bi düşünce gibi geliyor ama trabzon denincede hamsi ve kemençe nin ve bilindik şeylerin dışında aklıma pek birşey gelmedi;ben de ikisini birleştirdim,çizimi freehand de fotoğraf üzerinden yaptım

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hamsiyi güzel çizememişsiniz. Olimpiyat oyunları için sporun daha çok ön plana çıkarılması gerekmiyor mu?

Açıkcası bunu bende çok düşündüm hamsi çok basit bi düşünce gibi geliyor ama trabzon denincede hamsi ve kemençe nin ve bilindik şeylerin dışında aklıma pek birşey gelmedi;ben de ikisini birleştirdim,çizimi freehand de fotoğraf üzerinden yaptım