Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tshirt baskı

vivalaozgur

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Hocam bir işe girişmeyelim diye herkes elinden geleni yapıyor ben böyle bencillik görmedim biz bildiğimiz herşeyi anlatırız insanlara ama böyle yürümüyormuş demek ki bu işler neyse konuya gelmek istiyorum biz grafiker insanlarız ne tekstilden anlarız nede baskıdan tshirt baskısı için baskı tavsiyesi almak istedim bütün bilgiler karıştı tamam dedik sublimasyon iyidir tavsiye ediyorlar gittim tshirt bakmaya adamlara polyester tshirt diyorum imalatçılara şaşırıp kalıyolar bu şaşıranlar 30 yıllık tekstilci yanlış anlaşılma olmasın polyesterde bulamadık e lazer yapalım diyoruz pamukluya basılan grafikte çıkar diyorlar hocam napalım iki bilgi vermek bu kadar mı zor kimseye rakip olmayacağız yani kendi çapımızda yapıcaz bu işi böyle olmamalı eskiden forumlar böyle değildi insanlar meslektaşlarına yardımcı olurdu 50 kere yazıyorum bilgi alabilmek için yok arkadaş onlarca kişi okuyor biri iki kelime yazmıyor internette lazer sublimasyon dökümanları var sadece bu işin en tutulanı yok mudur polyerster diye diye en son formacıdan çıktım bugün adam 10 lira diyor

Benzer konular

mauvais

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
özelden ya da burdan iletişim bilgilerinizi verirseniz
baskı konusunda teknik ve malzeme seçimi konusunda yardımcı olabilirim.

sorduğunuz soruların cevapları hem uzun hem de teknik içerikli, belki diğer arkadaşlar ondan cevap vermemiş olabilir.

ben kısaca;

süblime için sizde öğrenmişsiniz %100 polyester olması gerekiyor ve beyaz olacak, ama en azından ben yazın sırtımda naylon poşetle gezmek istemem bundan dolayı da her zaman %100 pamuk tercih ederim.

dijital baskı da seçeneklerden, pamuk kumaş üzerine güzel sonuçlar alıyorlar ama koyu renklerde bence sonuç pek iyi değil, ayrıca yıkama garantisi de daha az.

geriye kalan serigraf baskıda da en büyük maliyet kalıp ücreti. renk sayısı arttıkça kalıp sayısı da artıyor bu da maliyetlerinizi yükseltir.

mauvais

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Hocam bir işe girişmeyelim diye herkes elinden geleni yapıyor ben böyle bencillik görmedim biz bildiğimiz herşeyi anlatırız insanlara ama böyle yürümüyormuş demek ki bu işler neyse konuya gelmek istiyorum biz grafiker insanlarız ne tekstilden anlarız nede baskıdan tshirt baskısı için baskı tavsiyesi almak istedim bütün bilgiler karıştı tamam dedik sublimasyon iyidir tavsiye ediyorlar gittim tshirt bakmaya adamlara polyester tshirt diyorum imalatçılara şaşırıp kalıyolar bu şaşıranlar 30 yıllık tekstilci yanlış anlaşılma olmasın polyesterde bulamadık e lazer yapalım diyoruz pamukluya basılan grafikte çıkar diyorlar hocam napalım iki bilgi vermek bu kadar mı zor kimseye rakip olmayacağız yani kendi çapımızda yapıcaz bu işi böyle olmamalı eskiden forumlar böyle değildi insanlar meslektaşlarına yardımcı olurdu 50 kere yazıyorum bilgi alabilmek için yok arkadaş onlarca kişi okuyor biri iki kelime yazmıyor internette lazer sublimasyon dokümanları var sadece bu işin en tutulanı yok mudur polyerster diye diye en son formacıdan çıktım bugün adam 10 lira diyor

ayrıca hangi şehirdesiniz?

vivalaozgur

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba izmirdeyim tekstil sektörü çok zormuş hele polyester aradığınızda daha da zorlaşıyor kesim olarak da alınacak tshirtlerin önemi büyük, kumaş aradığımızda sağolsun tekstilciler çok yardımcı oldular 10 top almalısın yada ücreti peşin alırım işine gelirse gibi cümleler duyduk hepsine çok teşekkür ediyorum ya bizleri aralarında istemiyorlar yada gerçekten trilyonluk işlere imza atıyorlar açıkçası bulamıyorum baskı yapabileceğim tshirt