Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

TTnet TTmail & GMail

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
JNwxN.jpg
u6wxi86340458637371.jpg

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Volkan bey, kullanılan yazı karekterinden tutun da M sembolünün hatlarından renk uyumuna kadar sıradan ve acemi bir program kullanıcısı tarafından hazırlandığı her halinden anlaşılan, ben acemi işiyim diye bas bas bağıran bir işin ( tasarım demiyorum, çünkü tasarım özgün olur) benzer olması kadar doğal bir şey olamaz. :)

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kurumun resmi web sitesinde bu yüklemiş olduğum logoyu bulamadım ama google görseller arama motorunda ilk sayfada çıkıyor.buradan şu soru geliyor akla federasyonun kendi logosuyla birleştirip kullanması legalmi?

75488288.jpg

muratkeceli

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kecelikalem.net
ttnet gmailden alt yapıda destek almış olabilir
o yüzden bu benzetmeyi kullanmış olabilir gmail kalitesinde gibilerinden
yoksa tek kelime ile facia
milyon dolarlık reklam anlaşması yapan bir şirket bu kadar sorumsuz
davranamaz.

HisarMedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence gayet güzel örneğin gmail yıllarca kullanılan bir logo yapmış ve ttmail ise yeni ve alışılması zor olabilir düşüncesinde sade benzerlik yapmış tabi tasarım dediğiniz gibi özgün değil ama burda ttnet milyonların gözbebeği olan ve arayüz rahat kullanılabilmesi için velakin ben daha alışamadım bu ttnet icatlarına müzik vs oyun olsun bence milletimiz fazlasıyla verdiği paranın değerini böyle bir mail logosu ile daha hoş derim.ayrıca M çok ttnetin kinde hemen yapayımda bitsin olmuş renk turuncu olsa m olurdu yani :D